Siz iflastamısınız yoksa yerinde sayanlardan mı?

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında toycan tarafından paylaşıldı.

1. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Aile ve Sosyal Politikalar Zirvesi'nde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yine çocuk uyarısı yaptı. "1 çocuk iflas, 2 çocuk iflas, 3 çocuk yerinde saymaktır" diyen Erdoğan, 3 çocuğu da yetersiz bulduğunu dile getirerek "EN AZ 3 çocuk" uyarısı yaptı.
    İşte Erdoğan'ın konuşmasından o bölüm:
    "ÜÇ ÇOCUKLA BERABER GÜÇLÜ AİLELER"

"Aile var oldukça, millet var oldukça devlet var olacaktır. Aile var oldukça sağlıklı nesiller ve iyilik var olacaktır.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Üç çocukla beraber güçlü aileler. Ailelerimizi güçlü kılmanın yolu buradan geçiyor. Güçlü aile istiyorsak bunun olması lazım.

Dinamik bir nüfus buradan geçiyor.

"3 ÇOCUK YERİNDE SAYMAKTIR"

Bakınız sevgili hanım kardeşlerim bunlar bir incelemenin neticesidir. Ekonomideki başarının tek sırrı vardır. Bize hep emek üretim vs öğretmişlerdir. İşin sırrı aslında insandır. İnsan varsa emek vardır.

Biz genç nesil olduğumuz için kardayız. Bir çocuk iflas, iki çocuk iflas üç çocuk yerinde saymaktır. Şu anda yavaş yavaş yaşlanıyoruz.

Ben annelerin şahsında ülkeme sesleniyorum. Bu hassasiyetimizi hafife almayın. Biz muhafazakar demokrat bir iktidar olarak bunu yapıyoruz. Bunu başarmamız lazım. İnsan varsa bunların hepsi var, insan yoksa bunların hiçbiri yok."

Sayfayı Paylaş