Sıcaklıkları Gösteren Program

Konu, 'Yazılım' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

Hepimizin bilgisayarımızda bulunan donanımların bilgilerine ihtiyaç duyduğunuz olmuştur.

PC (bilgisayar) nizde bulunan donanımların bilgilerini (hız, sıcaklık vb.) gösteren bir program arıyorsanız
    ücretsiz bir yazılım olan

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

programını kullanabilirsiniz.

Blackbox ile birlikte en çok bilinen programlar ise, everest (yeni adı aida64), pcwizard, speecy, hwmonitor, CPU-Z, GPU-Z'dir.Cpu-z daha çok işlemci bilgilerini ve Gpu-z ise daha çok ekran kartı bilgilerini gösterir. Aida64 ve pcwizard ise işletim sistemi özellikler de dahil olmak üzere bir çok özelliği gösteriyor. Ben bunlardan aida64 extreme edition u kullanıyorum.[​IMG]

Blackbox programını sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Blackbox programını ister 32 bit(x86) işletim sistemi için ister 64 bit(x64) işletim sistemi için veya hem 32 bit hem 64 bit sistemleri destekleyen sürümünü indirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken programın sitesine girip programın istediğiniz sürümünü indirmek olacaktır.
    Blackbox programı diğer programlar gibi fazla karmaşık olmayıp çok basit kullanımı ile bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

İşlemci sıcaklığı ve hızı, ekran kartı sıcaklığı ve hızı, ram hızı, sabit disk bilgileri vb. özellikleri gösteren bu program için kuruluma da gerek duyulmadan direk olarak çift tıklandığı zaman açılıyor.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Programdan bir iki resim...

Sayfayı Paylaş