Seyir Halindeyken Çarptığı Ok Atan Kirpiyi Hastaneye Götürdü

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında alpus tarafından paylaşıldı.

1. alpus

alpus Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Seyir Halindeyken Çarptığı Ok Atan Kirpiyi Hastaneye Götürdü

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

'in

İlçesinden

'a Gitmek İsterken Önüne Çıkan Ok Atan Kirpiye Çarpan Sürücü, Yaralı Kirpiyi Tedavi Ettirmek İçin Hastane Acil Servisine Götürdü.

'in

ilçesinden

'a gitmek isterken önüne çıkan ok atan kirpiye çarpan sürücü, yaralı kirpiyi tedavi ettirmek için hastane acil servisine götürdü. Acil servis görevlileri kirpiye herhangi bir müdahalede bulunmayınca, veteriner hekime götürerek ilk müdahalesini yaptırdı. Aykut, kirpinin kendisine ok atması nedeniyle de tetanoz aşısı yaptırdı. Gece saatlerinde minibüsü ile

'a gitmek isteyen Fedai Aykut, Beyazsu mevkiinde önüne çıkan cisme çarptı. Araçtan indikten sonra ok atan kirpiye çarptığını fark eden Aykut, yaralı olduğunu görünce arkadaşının yardımı ile

Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürdü. Burada kirpiye herhangi bir müdahalenin yapılmayacağını öğrenen Aykut, vatandaşların yardımı ile veteriner hekime başvurdu. Veteriner tarafından ilk müdahalesi yapılan kirpiyi daha sonra

Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'ne teslim edildi. Olayın şaşkınlığını yaşayan Aykut, "Yolda giderken birden önüme bir şey çıktı. Çarpmamak için gayret gösterdim. Ancak kurtaramadım. İnip baktığımızda bize ok attı. Okları arkadaşım ve benim elime isabet etti. Bu amaçla hastanede tetanoz aşısı yaptırdık." şeklinde konuştu.

Sayfayı Paylaş