Seve seve Fenerli olurum!

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Fenerbahçe´nin gündeminde bulunan İbrahim Akın, Antalya´da FANATİK´e konuştu... Süper solak, transfer ile ilgili olarak “Kulüpler anlaşırsa seve seve Sarı-Lacivertli formayı giyerim” dedi.

Sarı-Lacivertli ekibin yerli transfer listesinin başında bulunan İbrahim Akın’dan FANATİK’e ses getirecek açıklamalar... İstanbul Büyükşehir Belediyespor forması altında bu sezon çarpıcı bir performans sergileyen ve görev aldığı 27 karşılaşmada 6 gol, 6 asistle oynayan yıldız futbolcu takımının ligde kalmasında da önemli rol oynamıştı. Stres dolu sezonun yorgunluğunu Antalya’da atan İbrahim Akın, Fenerbahçe’ye transfer olmak istediğini söyledi.

‘Çok teklif geliyor’
    Birçok takımdan teklif aldığını belirten süper solak hedefinin ise Sarı-Lacivertli formayı giymek istediğini açıkladı. İbrahim, “Menacerime fazlasıyla teklif geliyor. Fenerbahçe’nin de benimle ilgilendiğini duydum. Şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un sözleşmeli oyuncusuyum. Kulübümle anlaşırlarsa seve seve Sarı-Lacivertli formayı giymek isterim. Sonuçta böylesine büyük hedefler peşinde koşan bir takımda, önemli yıldızlarla birlikte top koşturmayı herkes ister” diye konuştu. Tatilini geçirdiği Antalya’da formunu korumak için çalışmayı da gözardı etmediğini ifade eden İbrahim Akın sırtındaki ilginç at dövmesiyle ilgili olarak da “Hayvanları çok seviyorum. Aksi düşünen kişinin insan sevgisi de olmaz. 2 tane yarış atım var. Bu nedenle sırtıma bu dövmeyi yaptırdım. Beşiktaş’ta oynarken bu özelliğim çok konuşuldu. Ama ben futbolu da çok seviyorum ve at sevgim işimi yapmama bir engel değil” yorumunda bulundu.

2. aymurat

aymurat Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bir zamanlar at sevgisi olan bir futabolcuda ligimizden geçti.bunu unutmadık.

3. kamil5

kamil5 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    gereksiz transfer olur.

4. suvekum

suvekum Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Fener'in daha ne kadar sokağa atılacak parası var acaba?...

5. Örnek

Örnek Guest

fener de çok daha at at bitmez aragonesi ve guzia yı düşünce fazla şaşırmıyorum:)

Sayfayı Paylaş