Şemdinli'de hain saldırı: 15 şehit

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

1. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Şemdinli'de hain saldırı: 15 şehit

Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğüne bölücü terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde bulunan unsurları tarafından dün yapılan saldırıda, 15 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu bildirdi.

Dün yaşanan çatışmalar sırasında 1'i astsubay, 6 uzman erbaş, 8 de erin şehit oldu, 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini, 2 uzman erbaş ile de henüz temas kurulamadığını bildirdi.

Aktütün Jandarma Karakolu, İran, İrak, Türkiye üçgeninin yer aldığı kritik bir bölgede bulunuyordu. Bu arada, saldırıyı kaç teröristin gerçekleştirdiği yönünde ise herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

MAYIS'TA 9 ŞEHİT VERMİŞTİK

Aktütün Köyü'nün hemen yakınında bulunan aynı karakola, geçen 9 Mayıs günü ağır silahlarla Irak'tan gelip baskın girişiminde bulunan kalabalık PKK'lı grubu püskürtülmüştü. Saatlerce süren çatışmada 19 terörist öldürülürken, 6 asker şehit düşmüştü.
    #diger .igg:link,#diger .igg:active,#diger .igg:visited{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#446aca;text-decoration:underline}#diger .igg:hover{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#cb1717;text-decoration:underline}#diger .nA:link,#diger .nA:active,#diger .nA:visited{font-family:tahoma;font-size:10px;font-weight:bold;color:#a9a9a9;text-decoration:none}#diger .nA:hover{font-family:tahoma;font-size:10px;font-weight:bold;color:#a9a9a9;text-decoration:none}#diger .nD:link,#diger .nD:active,#diger .nD:visited{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#666;text-decoration:none}#diger .nD:hover{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#666;text-decoration:none}#diger .i{border-bottom:1px solid #cecece;margin:0 20px 0 20px;padding:0 10px 0 10px;color:#666}#diger .iG{padding:0 10px 0 10px;color:#666}

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlı diliyorum.Mekanları cennet olsun

3. selo8686

selo8686 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlı diliyorum.Mekanları cennet olsun

4. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu pkklıların allah belasını versin ne diye bunun uzantılarını mecliste besleyip maaş veriyoruz bir türlü anlamıyorum lanet olsun bunları besleyenlere

5. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Aslında bu işte bir iş var ya anlamadım...Uzun süredir büyük çaplı eylem yapmayan örgüt şimdi birden bire büyük çaplı bir saldırıda bulunuyor..Yine dengeler değişecek şekilde bir plan işletiliyor..Kokusu çıkar bununda...Ama olan bizim asekrimize bizim insanımıza oluyor...Allah belasını versin bunu yapanların...Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum:sadd:

6. sen57

sen57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Allah (cc) hepsine sehitlerimizin hepsine rahmet eylesin,topraklari bol olsun insallah.O serefsizler ve onlari besleyenler de insallah basmaya toprak bulamasinlar.

7. selo8686

selo8686 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    şehit Selçuk Can
    ŞEHİT ER Davut İlbaş
    ŞEHİT Hakkı Aran'ın
    ŞEHİT KOMANDO ÇAVUŞ İlhan Küçüksolak
    piyade er Ramazan Yeşil
    şehit Uzman Onbaşı Rasim Eser
    şehit Astsubay Çavuş Hasan Önal
    şehit uzman çavuş Hasan Aygör
    ŞEHİT Halil İbrahim Arlık
    ŞEHİT Muhammet Aydemir
    ŞEHİT Bahattin Erturhan
    ŞEHİT Cahit Yıldırım
    ŞEHİT Onur Ozan
    JANDARMA ER ÇAĞLAR MENGÜ - İSTANBUL
    Piyade Uzman Çavuş SAVAŞ CAN

ALINTIDIR

8. mçetinkaya

mçetinkaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    milletimizin en kıymetli şehit evlatlarımız dua ve niyazlarımızömrümüzün sonuna kadar sizleredir .milletimizin baş taclarısınız.bu memleketinekmeğini yiyip bu millete hainlik yapan satılmış amerikan ve avrupa uşakları ve meclisteki uzantıları birgün ALLAHIN ADALET,İ BİR ÇARPAR Kİ ne reden geldiğini bilemezsiniz.sizlere söyleyecek söz bulamıyorum.daha ne söyleyeyim ki.

9. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    yüreğimiz yanıyor ama ateş düştüğü yeri yakar tutturmuşuz bir slogan şehitler olmez vatan bölünmez sen birde 20 yaşındaki oğlunu kara toprağın bağrıne veren ana yüreğine sor onu o anaki onu dokuz ay karnında taşıdı doğum sancıları çekti yemedi oğlum yesin diye giymedi oğlum giysin diye tatlı uykudan oldu oğlum uyusun diye hasta oldu sabahlara kadar oğlundan fazla ızdırap çekti bu kadar çile cefa çekti onun düğününü yapacak torunları olacak öpüp koklayacaktı o ananın hayali bu değildi o anaya bir sorun bakalım bir karakola üç kez baskın yapılıyor yinede bir önlem alınmıyor deseniz bakalım ne diyecek bu olay avrupa ülkelerinin birinde olsa o ülkenin halkı askeri siyasetcisi velhasılı bütün ülke ayağa kalkar suçlu kımse bulunsun hatalı olan kimse bulunsun diye bu ülkenin gencecik evlatlarını birilerin hatası yüzünden toprağa ver ondan sonra bir slogan şehitler ölmez vatan bölünmez siyasetcisimi yapacak askeriyemi yapacak bu nankör pkk nerden geliyorsa yur içi veya yurtdışı lütfen bitirelim artık bu işi kandilde ise kandili komple yakacak kadar allaha şükür bu milletin imkanı var eğer içeride elleri varsa o elleri kökünden keselim lütfen yeter artık 1978 den beri bir avuç eşkiyanın hakkından gelemedik kahramanlık teraneleri okumayalım artık inandırıcı olmuyor SELAMLAR

10. draculu45

draculu45 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    hain heryerde hakin indir allah bunların topunun belasını versin şehitlerimizin yakınlarına allah sabır versin millet olarak basımız sagolsun

11. ENGİN02

ENGİN02
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlı diliyorum

12. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tüm milletimizin bası saolsun biz burda şehitlerimiz için yırtınırken meclistekiler sadece kınıyor kınamak kelimesi ayıptır yahu yapmayın cocuklar anlamında bir kelimedir kos koca devlet bu hainlari bitiremiyorsa bu işin içinde rant meselesi vardır yani bu işten cukarı olan kişiler mecliste oturuyor bizim vergilerimizden maaş alıyorlar ben onlara söylüyorum burdan kınama yerine o kınayı yakın bir yerinize size verilen maaşlar haram olsun pkkya destek veren kişilerede lanet olsun her nekadar biri vatan için ölsede ona kelle ve ölü denilemez ruhunuz sad olsun şehitlerim ne mutlu türküm diyebilene bu beceriksiz hükümete rağmen

Sayfayı Paylaş