Saracoğlu kapanıyor

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında selvi64 tarafından paylaşıldı.

1. selvi64

selvi64 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Fenerbahçe geceyi mutlu sonla kapattı ama karşılaşma öncesinde ve içerisinde yaşananların faturası hayli ağır olabilir... Özellikle sahaya atılan yabancı maddeler sebebiyle Sarı-Lacivertli kulübe kapatma cezası gelmesi gündemde. Her şey iki takımın da ısınmak için sahaya çıkmasıyla beraber başladı.
    Galatasaraylı futbolcuları hedef alan Fenerbahçeliler’in attığı bir madde yardımcı hakem Tarık Ongun’un başını yardı. Fakat konuk Sarı-Kırmızılı oyunculara öfke maç içerisinde de sürdü.
    Özellikle köşe vuruşları sırasında sahaya yabancı maddelerin atıldığı gözlendi. Bir korner sırasında Keita gözüne gelen su bardağını aldı ve gözlemciye teslim etti, bu hareketi sebebiyle de sarı kart gördü.
    Kasımpaşa’ya denk geliyor
    Tüm bunlar alt alta toplandığında Fenerbahçe’nin bir kapatma cezasıyla karşı karşıya olduğu öğrenildi. Eğer bu ceza kesinleşirse Sarı-Lacivertliler’in cezasını çekmesi 14. haftayı bulacak. Çünkü Kanarya gelecek hafta Kayserispor’a gidecek, ardından da Ankaraspor maçı nedeniyle evindeki 12. hafta mücadelesini bay geçecek. 13. haftada Fenerbahçe derbide Beşiktaş’a konuk olurken, 14. haftada Kadıköy’de Kasımpaşa ile oynayacak. Gelmesi muhtemel ceza da o haftaya rastlayacak.

FANATİK

2. lnb34

lnb34 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    ne zaman akıllanacak bu insanlar

3. ss_barni

ss_barni Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bunları yapanları ben Fenerbahçeli olarak kabul etmiyorum.Tüm bu olayların Fenerbahçe klübüne zararı var.Bu zararı verdirenler kesinlikle Fenerbahçeli olamazlar....

4. ykmoglu

ykmoglu Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    dünkü olaylar avni akerde olsaydı istanbul basını günlercetrabzonu kötülerdi..çifte standart

5. bornova

bornova Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    RTÜK Şükrü Saraçoğlu Stadı'nı kapatıyormuş. Çünkü Fener-Galatasaray karşılaşmaları Cim-Bom'lu çocukların ruh sağlını bozuyormuş.

6. metrix2003

metrix2003 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ingilizleri örnek alalım adamlar sahaya 1 metre mesafeden maça bakıyor hiç bir şekilde taşkınlık yapmıyorlar bizlere gelince maşallah her türlü olay mevcut acaba ne zaman akıllanacağız.

7. ss_barni

ss_barni Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Stad içinde bir sürü kamera var, bulsunlar cezasını versinler.Bunu bir tek polis yapabilir, klüp v.s. kimse başa çıkamaz.Sonunda 3-5 çapulcu tüm camiayı kirletiyor.Ben Fener'li olmama rağmen sanki bana atılmış gibi üzüldüm, canım yandı, ayıp ettiler.Her ne olursa olsun bizim sahamız, misafir takıma ayıp yapıldı.Sonuçta ne ceza olursa kabul edip pislikleri temizlemek lazım.

Sayfayı Paylaş