Sağlıklı Cilt Bakımı

Konu, 'Kadın Sağlığı' kısmında sebnemf tarafından paylaşıldı.

1. sebnemf

sebnemf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Nette dolasirken tesadüfen bi yazıya denk geldim. NErgis Kumbasar vardı bi ara. Yaşını hiç göstermeyen ablamız. :) oht ile ilgili röportaj yapılmış. paylaşayım istedim.

Nergis hanım, OHT peptide 3′ü ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
    “Türkiye’ye ilk gelişinden beri desem yalan olmaz, uzun süre oldu. Yaklaşık 4 yıldır.
    Hangi özelliklerini seviyorsunuz?
    Benim yer yer yağlı bir cildim var, cildimi sivilcelenme yapmadan nemlendirdiğini gözlemledim, bu benim için çok önemliydi. Ayrıca sürdüğüm anda cildimde dirilik ve toparlanma yarattığını hissediyorum, dolayısıyla kendimi iyi hissediyorum.
    Peki neden ısrarla OHT Peptide 3?
    Peptide olayı bilimsel olarak açıklanmış, cildin kolajen dokusunu uyardığı kanıtlanmış bir ürün ben tecrübe ettim ve çok memnun kaldım, neden değiştirmeyi düşüneyim ki?
    OHT’nin birçok farklı ürünü var, bunlardan kullandınız mı?
    Yüz ve boyun kremi dışında bir de göz çevresini kullanıyorum, serumu da çok iyiymiş, daha kullanmadım, yakın zamanda denemek istiyorum.
    OHT PEPTİDE 3 ‘ü yakından tanırsak;
    Özel içeriğinde bulunan Acetil Hexapeptide-3; yüz ifade kaslarının kasılmasını azaltmaya, Palmitoyl Tetrapeptide-3, yaşlanma belirtilerinden sorumlu olduğu söylenen IL6 salınımı kontrol etmeye, Palmitoyl Pemtapeptide-3 ise cilt altında bulunan kolajen ve fibronektin sentezinin artmasına ve cildi nemlendiren hyalüronik asit üretmini uyarmasına yardımcı olur.
    Konsantre olmasına rağmen kolayca emilen hafif br dokusu var. Çok fazla sürmemeye gayret edin.
    Kuru cilde sahip kullanıcılar, başka bir nemlendirici ürün kullanmalarına gerek kalmadığını söylüyor.
    Yoğun ve etkili bir içeriğe sahip olduğunu şu ibareden de gayet iyi anlıyorsunuz “24 saat içerisinde 3 defadan fazla uygulamayın”
    Eczanelerde satışa sunulan OHT PEPTİDE 3′ün Fiyatı ise: 329 TL. İlk başta fazla gelebilir ama 177 ml’lik bir kutu (satın alacağınız 1 kutu), 3 ila 6 aylık bir kullanım sağladığını unutmayın.
    Her cilt tipine rahatlıkla kullanılır.
    Hamileler, emzirenler ve 18 yaşın altındaki kimselere ÖNERİLMEZ.

2. sabunkopugu

sabunkopugu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    OHT Peptide 3 Mucizesi!..

OHT Peptide 3 Nedir?
    Yeni Nesil Peptidler ile ve özel Teknolojiler İle Yenilendi…

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

na önem verenler ,bu markayı iyi tanıyorlar. Bundan yaklaşık 9 yıl önce ABD de keşfedilen ve Türkiye ‘de de satış rekorları kıran OHT Peptide 3 , dünyada yeni bir gelişmeyi içeriğine taşıyan ilk dermakozmetik krem oldu.Protein molekülleri olan ve anti-aging etkisi kuvvetli bazı özel peptidler ,OHT kremlerinde yer aldı. Bu akıllı peptidler ,adeta botoksa benzer bir etkiyle ,kırışıklıkları açıp ,cildi adeta ütülüyorlar. Bu özel krem , geçtiğimiz günlerde , yeni jenerasyon peptidler ile yenilendi ve ABD ile eş zamanlı olarak Türkiye ‘de eczanelere geldi.Bu kez özel peptidlerin yanı sıra ,yine dünyada çok yeni bir teknoloji olan ‘’Bitkisel Kök Hücre ‘’ teknolojisi de OHT kremlerinde kullanılmış.
    Nadir Bulunan İsviçre Elmasının Kök Hücreleri İle..
    Bitkisel kök hücre teknolojisi ile cilt gençleştirme çok yeni bir metod.Hasar gören hücrenin yerine geçerek hasarı onarmak üzere hazır bekleyen hücrelere kök hücre deniyor. Dünyada son derece nadir bulunan özel bir İsviçre elmasından elde edilen Malus Domestica isimli bitkisel kök hücreler OHT Peptide 3 Yeni Kreminin içeriğinde. Kırışmış ,sarkmış ,bozulmuş olan cilt dokusunu hızlıca onarmayı hedefliyor.
    Sabah ve akşam günde sadece 2 kez OHT Peptide 3 kreminizi uygulamanız ve düzenli kullanmanız tabii ki çok önemli..
    Göz Kapağı Problemleri İçin de Bir İlk..
    Yorgun gösteren göz altı torbalanmaları ve morlukları için, OHT Peptide 3 Göz kremi içerisinde önemli yeni jenerasyon peptidler yer alıyor.Bunun yanı sıra bu yenigöz kreminde ‘’Beautifeye ‘’ adında bir etken var ki , ilk kez göz kapağının derisinde sıkılaştırma sağladığı klinik çalışmalarda tespit edilmiş. 2013 yılının en iyi etken madde ödülünü alan Beautifeye’ de OHT Peptide 3 Göz Kremi içerisinde. Artık gözler yorgun değil ışıldayarak baksın diyorsanız size OHT Peptide 3 Göz Kremini tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş