Sağ kurtulan er anlattı

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında suvekum tarafından paylaşıldı.

1. suvekum

suvekum Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Çukurca'da 24 askerimizin şehit düştüğü birlikte PKK'lılarla çatışmaya girip sağ kurtulan asker, sabah 10.30'da kendisine ulaşan annesine neler olduğunu anlattı.

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde düce gece başlayan ve sabaha kadar süren çatışmada PKK'lı töreristlere karşı koyan askerlerin birisi sabah saatlerinde anesini arayarak neler yaşadıklarını anlattı.
    Kanal 7'ye telefonlar bağlanan anne, oğlunun kendisine neler söylediğini şöyle aktardı: "Aradığımda oğlumun iyi olduğunu öğrendik. Oğlum 50-60 yaralı olduğunu söyledi. Haberlerde 20-30 diyorlar ama daha çok kişi varmış. iyi olduğunu söyledi. 'Çok zahiyatımız var ama ben iyiyim' dedi. Morali çok bozuktu."

İstanbul'dan arayan ve adını vermek istemeyen asker annesi sözlerini "Allah milletimize sabır versin, Bütün İslam aleminin başı sağolsun. Allah büyün analara yardım etsin." diyerek tamamladı.

2. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    basında bu doğuda olan olyaların hepsi gösterilmiyor sürekli eskik bilgi veriliyor ne yazık ki türkiye bu olaylara nasıl dur diyemiyor okadar şerefsiz asekri birliğie yaklaşırken bunu tespit edecek uydu vs. yok mu teknoloji olarak türkiye de yoksa dünyada damı yok para versinler alsınlar yaptısınlar bukadar olmaz yaa şerefsizleeeeeeer:devilprv::angry26::angry26::angry26:

3. neskali

neskali Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    olmazmı bende askerliğimi doğuda yaptım en basitinden her birlikte termal kameralar var bide kiraladığımız ne halta yaradığı belli olmayan heronlar o kadar çok bananeci varki malesef ülkemizde :angry26:

Sayfayı Paylaş