Rumuzumu değiştirmek istiyorum...

Konu, 'Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz' kısmında RizeLee53 tarafından paylaşıldı.

1. RizeLee53

RizeLee53 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Merhaba ben rumuzumu RizeLee53 olarak değiştirmek istiyorum , lütfen yetkililerden biri bunu yapabilir mi , sebebi ise öylesine üye olmuştum bu siteye ve açıkcası sallama bir rumuz kullandım , ama siteye takıldım kaldım ve artık hem kendime hemde siteye uygun bir rumuz kullanmak istiyorum.teşekkürler.

2. dimo79

dimo79 Guest

böyle birşey mümkünse eğer bende dimo_79 değilde dimo79 alt tiresiz olmasını istiyorum iki hesapta bana ait alt tireli olan silinsin tüm bilgilerim dimo79 da olsun şimdiden çook teşekkürler saygılar.
    bu iki hesabı acmamın sebebinide söyliyeyim çook önceden dimo79 adına hesap acmıştım ama aktivasyon kodu gelmediği için bende dimo_79 olarak yenden acıp devam etmiştim fakat benim asıl nikim dimo79 dur.

3. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Rumuzunuz değiştirilmiştir.Giriş yaparken artık bu rumuzu kullanacağınızı belirten bir mail adresinize gönderilmiştir.

4. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    İKi üyeliğiniz birleştirilmiştir ve dimo_79 nickli üyeliğiniz silinmiştir.

5. RizeLee53

RizeLee53 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

6. dimo79

dimo79 Guest

çok memnun kaldım çook teşekkürler Ertan AKTEPE ustad ellerinize sağlık çok seri çalışıyorsunuz saygılar.

Sayfayı Paylaş