Roberto Carlos'tan şok iddia!

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    R.Carlos, sözleşmesini feshettiği için kendisinden 1 milyon Euro isteyen F.Bahçe yönetimini suçladı

Roberto Carlos, "Bana imzalattırdıkları metinde böyle bir madde yoktu. Ancak İngilizce hazırlanan sözleşmeye bu maddeyi koymuşlar" dedi..

Roberto Carlos... Fenerbahçe’ye gelişi de gidişi de olay oldu. Ancak her yıldız futbolcu gibi o da F.Bahçe’den sorunlu ayrıldı. Kendi isteğiyle sözleşmesini feshedip gidince yönetimle arası açıldı ve olay FIFA’ya kadar yansıdı. Son olarak da Sarı-Lacivertli yöneticiler sözleşmede yer alan, “Futbolcu Fenerbahçe’yle olan profesyonel sözleşmesini erken sona erdirerek 1 milyon Euro’luk tazminat ödemeyi kabul etmiştir” maddesini gündeme getirerek bu parayı yıldız oyuncudan almak için CAS’a başvurdu. İşte bu gelişmeler sonrasında Roberto Carlos’un yaptığı açıklamalar şok etkisi yarattı...

Sarı-Lacivertli yöneticileri bir anlamda sahtecilikle suçlayan Carlos, Corinthians mağazazının açılışında açtı ağzını yumdu gözünü: F.Bahçe’den halâ alacağım var. Ödeme konusunda beklediğimkadar profesyonel hareket etmediler. Mukavelede sözleşmenin feshi halinde bir ceza bulunmuyordu. Ama İngilizce hazırladıkları sözleşmede böyle bir maddeyi yazmışlar. Bunu görmediğim için ben de imzaladım. Şimdi de benden para talep ediyorlar. Olsun ben öderim. Bu benim açımdan bir sorun teşkil etmiyor. Ama ilk olarak bana olan borçlarını ödemeliler” ifadesini kullandı.

‘DÜNYANIN EN İYİ KULÜBÜ SANDIM’
    Corinthians mağazasının açılışına katılan Carlos bombaladı: Dünyanın en iyi kulübünden başka bir dünyanın en iyi kulübüne gittiğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Profesyonelce geçinemeyen deorganize bir kulüp. Ortega, Anelka, Edu da sorunlu ayrıldı. Hepsi de mahkemeye başvurdu”.(habertürk)

Sayfayı Paylaş