ReMy 16 Uydulu IpTv Kanal Setting

Konu, 'Vu+ Settings ( Kanal Listeleri)' kısmında coscos1222 tarafından paylaşıldı.

1. coscos1222

coscos1222 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    936
    ReMy 16 Uydulu+Powervu+ IpTv Kanal Setting..
    IpTv leri adil kullanımda(3mbt net hızı) dahi takılmadan izleyebilirsiniz, serverlarda sorun yoksa..

LÜTFEN PAYLASIMI YAPILAN KANALLAR VE İÇERİKLER HAKKINDA YORUM YAPMAYINIZ..
    YERLİ PLATFORMLARA AİT PAYLASIM YAPILMAMAKTADIR LÜTFEN BU KONUDA MESAJ YAZMAMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ..
    KONU DISI SORULARA CEVAP VERİLMEYECEKTİR VE LÜTFEN ÖZELDEN PM ATARAK SORU SORMAYINIZ..​

KENDİ KANAL LİSTEME NASIL EKLERİM:

NOT:SÜREKLİ BU İŞLEMİ YAPMANIZA GEREK YOK 1 KERE 4 IPTV BUKETİNi KENDİ LİSTENİZE EKLEDİYSENİZ GÜNCELLEME YAPMAK İÇİN BENİM LİSTEMİN İÇİNDEN userbouquet.Remy_IPTV1.tv--VE DİĞER 3 FAVORİ BUKETİ ALIP KENDİ LİSTENİZİN BULUNDUGU DOSYA İÇİNE ATIN VEYA CİHAZINIZDA ETC/ENİGMA2 İÇİNE YOLLAYIN CİHAZI RESTART YAPIN..

IPTV LER İLKDEFA EKLEMEK İÇİN:
    Siz kendi kanal listenizi acın resimdeki my buket sizin listeniz diye kabul edelim, Tools/import/import user bouquet files seciyruz yani benim listeme kullanıcı buketi ekle demiş oluyoruz ve tıklıyoruz...asagıdaki resim geliyor..

benim verdiğim listeyi pcnize indirdiğiniz yerden zipten cıkartıp secıyoruz, adı e2kanal listem okeyliyoruz ...

benim kanal listemdeki bütün buketler işaretli sekilde ekrana geliyor biz hepsini secmeyecegimiz için uncheck All a tıklıyoruz,

buradaki gibi sadece 4 tane iptv olan buketi seciyoruz,, ve Process e tıklıyoruz ve kendi listemize eklemiş oluyoruz...

kendi listemizde sol üstte disk işareti olan kaydete basıp işlemi bitiriyoruz...

IPTV KANAL SETTING 16 UYDULU

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2Boom m3u ve xml to buket Plugini
    2Boom m3u ve xml dosyalarını kanal listemize ekleme plugini: asagıda vericegim ipk dosyasını tmp ye yollayın cıhazınızda. Telnetle.
    opkg install /tmp/*.ipk
    komutunu verin ipk yuklenir. Cihazı reboot edin plugin kuruldu,
    şimdi internetten buldugumuz m3u veya xml dosyasını cihazımızın tmp sine atıyoruz ve eklentilerdeki pluginden Multicast veya Gstreamer ı secip converte tıklıyoruz ve buketlerimize eklemiş oluyoruz..

2Boom m3u ve xml to buket Plugini ipk

2Boom plugin .ipk dosyasını yükleyemeyenler alttaki linkteki dosyayı zipten cıkartıp flashfxp programıyla cihaza baglanıp cihazın usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions a atıp cihazı reboot ederek kullanabilirler..

2Boom m3u Plugini dosya olarak

Teşekkürler remy

yildo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş