Portable XdN Tweaker 0.9.0.2

Konu, 'Portable Programlar' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Windows XP, Windows Server 2003 ve Windows Vista'da ince ayar yapabilmenizi sağlayan ve ücretsiz olarak dağıtılan XdN Tweaker'a ait yeni 0.9.0.2 sürümü yayınlandı. Windows'un varsayılanda ayarlanamayan özelliklerini, kolay ve hızlı bir şekilde ayarlayabileceğiniz yazılım aracılığı ile sistem kayıt defterinde de değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Windows XP, Windows Server 2003, veya Windows Vista işletim sistemlerinin hangisinde programı başlatırsanız, otomatik olarak işletim sistemini algılayarak ona özel seçenekleri sunan yazılım, belirtilen işletim sistemlerinin 32-bit ve 64-bit sürümlerinde çalışabiliyor.

Birkaç Özelliği:

Windows'un kaydettiği klasör görünümünü değiştirebilme
    Windows'un kaydettiği klasör görünümünü sıfırlayabilme
    Ekle/Kaldır seçeneğini klasik Windows 2000 denetim masası simgesi ile değiştirmeMasaüstünde sağ tuş menüsünden ATI Catalyst Denetim Merkezi seçeneğini devredışı bırakabilme / etkinleştirebilme (sadece ATI ekran kartı kullanıyorsanız ve Catalyst Kontrol Merkezini yüklemişseniz).
    Sağ tuş menüsünden 'Gönder' seçeneğini kaldırma/etkinleştirme
    TCP/IP ayarlarını değiştirebilme
    Outlook Express / Windows Mail açılış ekranı gösterme / gizleme
    IE7 arama kutusunu kaldırma veya değiştirme
    Vista'da Ekle/Kaldır için sağ tuş menüsüne 'Sahipliği Al' seçeneği
    ASPNET gizli kullanıcısını kaldırma

0.9.0.2 Sürümünde Gerçekleşen Güncellemeler ve Yenilikler

Uygulamanın kodlanmasında kullanılan tonlarca gereksiz kod temizlendi ve daha sade kod yapısı kullanıldı
    120 dpi için daha iyi destek eklendi [(; sürpriz yumurta eklendi]

Çeşitli arayüz değişiklikleri gerçekleşti
    4 yeni ince ayar eklendi: IE bağlantı sınırlandırması, düşük disk alanı hatırlatması, tüm sistem çubuğu balonları ile ilgili geçişler ve Otomatik Çalıştır'ı devredışı bırakabilme
    Lisans dosyasında çeşitli güncellemeler
    Windows XP ve 2003 için, .NET 2 Framework gereklidir!

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş