Oxygen OS, OnePlus One için yayınlandı

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Oxygen OS, OnePlus One için yayınlandı

OnePlus, sonunda yeni işletim sistemini yayınladı…

OnePlus akıllı telefon pazarının oldukça yeni firmalarından bir tanesi ve geçtiğimiz sene ilk ve tek modeli olarak OnePlus One’ı satışa sunmuştu. Çin, Hindistan, Avrupa ve ABD’de satışa sunulan akıllı telefon çoğunlukla davetiye usulü satışta yer almış bazen davetiyesiz olarak da satın alınabilmişti.
    Click here to view the original image of 590x303px.
    OnePlus One 2014 sonuna kadar 1 milyon satış rakamını devirirken, hala büyük ilgi görmeye devam ediyor. Firma şu anda OnePlus Two olarak yeni amiral gemisinin hazırlıklarını sürdürürken, diğer taraftan geçtiğimiz günlerde de bir drone olarak ilk farklı cihazını satışa sundu.OnePlus, akıllı telefonunda Android tabanlı CyanogenMod işletim sistemine yer veriyor. Ancak bir süre önce Hindistan’da bazı sorunlarla karşılaşmıştı. Hindistan pazarına giren firma Micromax ve CyanogenMod arasında özel işbirliği nedeni ile bazı sıkıntılar yaşamıştı.Firma sıkıntıların arından kendi işletim sistemini geliştirdiğini açıklamıştı. Yine Android tabanlı olan bu işletim sistemi Oxygen OS adını alırken 27 Mart tarihinde sunulacaktı. Ancak bazı sıkıntılar nedeni ile çıkışı ertelenen Oxygen OS bugün itibari ile yayınlandı.İsteyen OnePlus One kullanıcıları Oxygen OS işletim sistemini cihazlarına istedikleri zaman yükleme imkanına sahipler.

Sayfayı Paylaş