Overkill 2 Apk indir

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [​IMG]Azılı bir tetikçi olun ve düşmanlarınızı sırayla avlayın!
    Silahlardan hoşlanır mısınız? O zaman Overkill 2 oyununu çok seveceksiniz!

Aksiyon dozu oldukça yüksek olan bu oyunda 50 gerçekçi silah modeli yer alıyor. Düşmanlarınızla girdiğiniz çatışmalarda kullanabileceğiniz bu silahlar gerçeklerine sadık kalınarak 3D olarak tasarlanmış.

Overkill 2 kolay kontrolleri ve sürükleyici oyun yapısıyla sizi adeta etkisi altına alacak müthiş bir aksiyon oyunu. Silahlarınızı kuşanın ve adeta bir tetikçiye bürünerek size dalgalar halinde saldıran düşmanlarınızı avlayın!

Başarıyla tamamladığınız görevlerden sonra kazandığınız paraları kullanarak yeni silah ve cephaneler satın alabiliyorsunuz. Eğer düşmanlarınızla yüzleşmeye hazırsanız şimdi savaş zamanı!

Oyun Özellikleri:

- Kaliteli grafik efektleri
    - 50 gerçek silah modeli
    - Güçlendirilebilir özellikler
    - Pratik kontroller
    - Görevler & Başarılar
    - Sınırsız aksiyon

overkill 2 apk indir, overkill 2 android, overkill 2 oyna, overkill 2 yükle

Ekran Görüntüleri

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
    1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
    2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
    3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş