OnePlus One Oxygen OS yeni görseller geldi

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [h=1]OnePlus One Oxygen OS yeni görseller geldi[/h] OnePlus One için yeni Android Lollipop güncellemesi bu ay sonunda geliyor…

Geçtiğimiz sene amiral gemisi seviyesinde mücadelede yer alan akıllı telefon modellerinden bir tanesi OnePlus One oldu. Bu akıllı telefon, OnePlus adındaki yeni kurulan Çin merkezli bir firma tarafından sunulurken, cihaz davetiye usulü ile Çin dışında da ABD, Avrupa, Hindistan gibi bazı pazarlarda satışa sunulmuştu.
    [​IMG] OnePlus One akıllı telefon 2014 sonuna kadar 1 milyon rakamını aşarak, dikkat çekici satış başarısı elde ederken, firma 2014’de sunduğu pazarlardan Hindistan’da bazı sıkıntılar yaşamıştı. Firmanın akıllısı Android tabanlı CyanogenMod işletim sistemi ile sunulurken, Hindistan’da CyanogenMod ile Micromax arasında özel bir anlaşma olması firmayı zor duruma sokmuştu. Yaşanan gelişmeler sonrasında OnePlus bir süredir Oxygen OS adındaki kendi Android Lollipop tabanlı işletim sistemini geliştiriyor. Bu işletim sistemi firma tarafından 27 Mart tarihinde yayınlanacak. Ayrıca OnePlus CynaogenMod 12S olarak Lolipop güncellemesini de 30 Mart tarihinde yayınlayacak. [​IMG] Henüz Oxygen OS sunulmadı ancak bazı görseller sızdırıldı. Bu görsellerde yükleme ve ilk başlangıç ekranı görülebiliyor. OnePlus One 5.5″ 1920×1080 piksel dokunmatik ekran, 3GB sistem belleği, 2.5Ghz saat hızında dört çekirdekli işlemci ve Adreno 330 grafik işlemcili Qualcomm Snapdragon 801 yonga seti, 13MP arka kamera, 5MP ön kamera gibi donanım özelliklerine sahip.

[h=2][/h]

Sayfayı Paylaş