Öleceksek adam gibi ölelim"

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında mescer tarafından paylaşıldı.

1. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    'Şu anda Filistin'i tamamıyla boşaltıp adeta kendilerine teslim etme hesabı içindeler. O yüzden biz diyoruz ki; El ele vermeliyiz. Birleşmiş Milletler'in üye bir kaç ülkenin ağzına bakamayız, çünkü bugün onlara yarın bize. Öleceksek adam gibi ölmeliyiz.'

Uluslararası insan hakları örgütlerine seslenerek, 'İnsan hakları denince sizin aklınıza ne geliyor, Haniye kardeşimin kucağındaki çocuğu niye görmüyorsunuz. Türkiye'ye PKK için geliyorsunuz da peki Filistinli kardeşim için niye oraya gitmiyorsunuz' diye eleştiride bulunan Başbakan Erdoğan, ''Amerika, İngiltere, Çin sizlere sesleniyorum. Bir ülkenin üzerine ağır makineli silahlar ile ölüm yağdırmak insanlığa sığar mı. Okullar vuruluyor, siviller vuruluyor hatta ambulanslar vuruluyor bu nasıl oluyor da savunma hakkı oluyor. İsrail 2008 seçimi öncesinde de Gazze'yi hedef tahtası haline getirmişti. Göreve ilk geldiğim zaman İsrail'e ziyarette bulunmuş ordan da Filistin'e geçmek istemiştim, ama beni yarım saat araçta beklettiler, düşünün bir Başbakan'a bunu yapan sıradan bir insana ne yapmaz.'' dedi.

2. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    bu dünya da hep müslümanlra zara gmrüyor birleşip bunlara karşı bi şeyler yapmak gerek

3. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ya garip geliyor kusura bakmayın ama bana hikaye geliyor kiminle birleşecen kendi insanıyla bile birleşemeyen kiminle birleşir bakın bugün motorla israil casusu olduğu söylenilen biri gezdiriliyor sokaklarda yababaileçekleri hiçbirşey yok başbakan bağırıp carıyorda ne oluyor bu insanların içleri cürümüş kendi aralarında birlik yok para tatlı geliyor hepsine zamanında parayla satmadılar mı?herşeylerini şimdi iş işden geçmiş adamlşar basit olanı yapamıyor neden başbakan gibi suudi arap şehleri bağırıp çağırmıyor ne dertleri var ölenlere bizden daha yakınlar ama adamlar için bu dünya önemli biliyorlarki birileri şaltere bastımı ne zenginlik kalır sudi arapistanda ne huzur gazzeden beter olurlar dükkanda oturuyoruz gelen giden hep şikayetci ama kime oy attın valla akapye atmadım aynı olay bunlarda kimsattı zamanında osmanlıyı kaldıki bizde zulum yoktu valla biz satmadık ee ozaman ne ?halka yazık ama sözde savaşanlara bakın maşaallah hepsi besili koşmaya mecaaleri yok halk hep acı çeken ha şimdi bizde kürtlerin bir kısmına ne batıyor adam hertürlü tehdidi ediyor hertürlü hakkı söke söke alıyor yarın oralarda ne olaçak zannediyorsunuz amerika çağırmadımı?bunları kaldırmadı mı?birtaraflarını?

Sayfayı Paylaş