Öldü haberi çıkan Göğebakan'dan çağrı

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Lösemi teşhisiyle tedavi altına alınan Murat Göğebakan hakkında çıkan haberlerden dertli. Sağlığıyla ilgili asılsız haberler yapılan Göğebakan bunun için önlem almış. Sağlık durumu iyiye giden sanatçının yarına sürprizi var!

Ersin ÇELİK'in haberi

Lösemiye yakalanan ve 3 aydır hastanede tedavi gören ünlü sanatçı Murat Göğebakan eski sağlığına kavuşuyor. Göğebakan bunun göstergesi olarak da uzun bir aradan sonra ilk defa bir programa çıkacak.

Hayata ve sevdiklerine dört elle sarılarak inançla lösemi hastalığını yenmek üzere olduğunu söyleyen Göğebekan, duygularını Haber7’ye anlattı. Kendisini sevenlerin bir an bile eksikliklerini hissetmediğini belirten ünlü sanatçı, onların destekleri ve duaları ile bugüne kadar geldiğinin altını çiziyor.

İLK DEFA PROGRAMA ÇIKIYOR

Tedavi sürecinden beri hiçbir programa çıkmayan Murat Göğebakan, sevenleriyle Marmara FM’de bululaşmaya hazırlanıyor. Doktorların izni ve onların kontrolünde gerçekleşecek programın hazırlıkları esnasında sohbet ettiğimiz Göğebekan’ın heyecanlı olduğu her halinden belli olurken, ünlü sanatçı hastalığı hatta hayatıyla ilgili hakkında çıkan asılsız haberler içinse sanal yoldan önlem almış. Göğebakan, "Hayranlarımın haber kaynağı artık ben olacağım"diyor.

27 Ekim Salı günü 17 ile 20.00 saatleri arasında Marmara FM’de Ferudun Özdemir’in “İyi Akşamlar Türkiye” programına konuk olacak olan Göğebakan sevenleri ile uzun zamandan beri ilk defa canlı telefon bağlantısı aracılığı ile buluşmuş olacak.

SEVENLERİYLE TELEFONDA KUCAKLAŞACAK

Çok önemsediği program için, “Sevenlerimle buluşmanın heyecanı içindeyim.” diyen Göğebakan özellikle program esnasında yapılacak telefon bağlantılarını önemsiyor ve “Beni seven kim varsa, telefonda da olsa onlarla bu şekilde kucaklaşıp hasret gidermek istiyorum.” diyor.

Tedavi sürecinde sağlığı ile ilgili çok çelişkili söylentilerin çıktığını söyleyen Göğebakan, bir internet sitesinde "öldüğünü dair" bir haber bile okumuş. Hakkında çıkan bu asılsız haberle şoke olan Göğebakan bunun üzerine kendi çapında bir önlem almış.

"DOĞRU HABER İÇİN KAYNAK BENİM"

Hayranlarına sağlığı ve müzik hayatıyla ilgili çıkan haberlere inanmalarını isteyen Göğebakan, doğru bilgi içinse kaynak olarak kendini gösteriyor. Sevenleriyle sanal yoldan da olsa iletişim içinde olmak istediğini ve bunun için sosyal paylaşım sitesi facebook’da fan sayfası açtığını belirten Göğebakan görüşü şöyle: “Doğru haberler için kaynak artık benim. Bu sayfada hem sağlığımla ilgili doğru bilgiler olacak hem de sevenlerimle mesajlaşmış olacağım”

Yarın saat 17.00’da Marmara FM’de olacak olan ve hayranlarını radyo başına bekleyen Göğebakan’ın fan sayfasının adresi ise şöyle:

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. ykmoglu

ykmoglu Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    adamı habire öldüruyorlar..

3. lnb34

lnb34 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    inş tamamen iyileşir müzik çalışmalarına döner

Sayfayı Paylaş