NEwcamd Server Güvenlik

Konu, 'Newcamd & NewCS' kısmında engunaydin tarafından paylaşıldı.

1. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Selamlar... Newcamd servera yapılan bağlantıları nasıl tespit edebiliriz? Newcamd server veriyorum birine bunu reshareing yapıp yapmadığını hop1 verdiğim kartı hop2 olarak ccam ile gönderip göndermediğini nasıl takip edebilirim? Ya da benim takip etmemi engelleyecek farklı bir yol var mıdır? Mesela Camd3 ile L satırı ile direk hop1 gibi göstererek kendini reshare yapabilir, bunu takip etmem mümkün müdür?

2. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
  3. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Burda bu kadar uzman var ama cevap yok. :devilprv: Gözlerinden kaçmıştır diyip bir mesaj daha atayım konu gözüksün üstlerde.

4. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Konuyu yeni gördüm.
    Bunu anlamanızın yolu yok aslında:)

Ama şöyle birşey yapabilirsiniz kendinizin 10 saniyede aldığınız keye bakın ve paylaşım verdiğiniz 10 saniyede aldığı keye bakın.Eğer paylaşım evrdiğiniz kişi reshare yapıyorsa örneğin siz 10 saniyede 5 key alırken o 2 yada 3 katı belkide daha fazla key alıcaktır.

5. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Anladım yani çok fazla kişiye dağıtmadığı sürece misal 1 kişi ile paylaştığında bunu göremeyeceğim. Ama sayı artarsa farkedeceğim, çünkü bağlanan ip hep onun ipsi olacak. Üstelik çok sık anlık key değiştiren bir kanal izliyorsa o anda bu sıklıkta benimle aynı olmayacaktır. Yani tek kişiyle paylaşımını tespit etmem zor ama sayı arttığında bu sayı katlanacak. Eğer profesyonel server veren birisi olsaydım genel standart kullancı ortalamalarım olurdu ve bu ortalamaların üzerine sürekli çıkan abonelerin paylaşım yaptığını rahatlıkla anlayabilirdim. (Bu da newcamd server satın alıp reshare yapmak isteyenlere uyarı olsun tespit konusunda.)

Teşekkür ederim cevap için. :) Bir de küçük bir ek soru sorayım eğer pc'den kursaydım serverı bunu yine anlayamaz mıydım?

6. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Elimde olmadığı gibi forumda ücretli server satma yetkisi diye de bir şey vardır. Bu yetkiye sahip olan kişiler ile forumun ilgili bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş