Ne haber Naci deyip vurdu!

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında musa21 tarafından paylaşıldı.

1. musa21

musa21 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    SGK'da yas var... Muğla İl Müdürlüğü'ndeki toplantıyı basan bölüm şefi, hakkında soruşturma başlatan il müdürünü silahla öldürdü. Vahşete tanık olan 4 il müdürü, 2 saatlik pazarlık sonucu sağ kurtarıldı...

Mustafa İNCİ-MUĞLA
    Muğla'da şoke eden baskın adım adım geldi. Cani şef, SGK İl Müdürü'nü gözünükırpmadan öldürdü. İşte dehşet anları:

- Ege Bölgesi'ndeki 7 ilin SGK il müdürleri dün Muğla'da toplandı. Saat 09.45'te, bir anda salona giren Muğla SGK destek şefi Hasan S., İl Müdürü Şahin'i başına bir el ateş ederek öldürdü.
    - Soruşturma başlatıp görev yerini değiştiren Şahin'i katleden Hasan S., il müdürleri Mustafa Keskin (İzmir), Yavuz Poyraz (Aydın), Kenan Şenol (Uşak) ve Ahmet Kurt'u (Denizli) rehin aldı. Balıkesir İl Müdürü Cem Dinç kaçmayı başardı. Manisa İl Müdürü Saffet Dinç geç kaldığı için kurtuldu.

2 SAATLİK YAŞAM PAZARLIĞI
    - İhbar üzerine polis ekipleri, Özel Harekat timleri ve ambulanslar müdürlüğe geldi. 4 müdürü rehin alan Hasan S., pencereden elindeki silahla tehditler savurdu, teslim olmayacağını söyledi.
    - İlk pazarlık sonuç vermedi, Hasan S., 'yolsuzluk yapmadım' diye bağırdı.

ÇAYINA UYKU HAPI ATILDI
    - Emniyet Müdürü Ay ve bir psikolog içeri girdi, 2 saat boyunca kapının dışından saldırganla pazarlık yaptı. Hasan S., 4 il müdürünü öldürüp intihar edeceğini söyledi. Ancak Ay'ın telkinleri üzerine müdürleri bıraktı. Ay, odaya girip saldırganla sohbet etti. Hasan S. sigara ve ve içine uyku hapı atılmış çay ikram edildi. Zanlı, silahı bırakıp teslim oldu.

DUYDU YIKILDI
    BİR yıl önce göreve gelen Şahin'in eşi Saliha Şahin acı haber sonrası gözyaşlarına boğuldu. Genç müdür için kurum önünde tören düzenlendi.

CENAZESİNİ BİLE VERMEYECEKTİ
    POLİS Hasan S.'yi çelik yelekle kurumdan çıkardı. Meslektaşlarının ölümüne tanık olan müdürler dehşet dakikalarını şok halde anlattı. Balıkesir İl Müdürü Cem Dinç: Bir anda içeri girdi. 'Ne haber Naci' diyerek müdürün başına bir el ateş etti. Panikle dışarı çıkmayı başardım. Korkunç bir olaydı. Aydın SGK İl Müdürü Yavuz Poyraz: Şahin'in cenazesini de teslim etmek istemiyordu. Denizli SGK İl Müdürü Ahmet Kurt: Toplantı halindeydik. Birden içeriye silahlı biri girdi. Meslektaşımızı kurşun yağmuruna tuttu. Allah kimseyi böyle bir olayla baş başa bırakmasın. Toplantı salonunda rehin kaldık. Müdürlerin olay anında kendilerini masanın altına attığı öğrenildi. SGK çalışanları ise gözyaşlarına boğuldu.

'ÖLDÜRÜRÜM' DEMİŞ
    Saldırgan Hasan S.'nin, 3 ay önce Müdür Naci Şahin'le tartışıp 'Seni öldürürüm' dediği ortaya çıktı. Zanlı olaydan yaklaşık 6 saat önce facebook'ta, Şahin'i de hedef alan tuhaf ölüm mesajları yayınlamış.

(akşam)

Sayfayı Paylaş