Multicam Manager For DM7080 HD OE2.2

Konu, 'OE 2.2' kısmında coscos1222 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. coscos1222

coscos1222 Guest

Kendi softcam paneli olmayan imagelarda sık kullandığımız eklentiyi baştan sona tüm scriptlerini elden geçirdim....DreamboxOS sisteme uygun hale getirerek Astra19 uydusundaki Sky Hits HD kanalında 8-9 saat test ettim...Bir kere dahi donma yaşamadım...

Şimdiye kadar DM7080 HD için image çıkaran ekiplerin softcam panellerinde özellikle oscamymod kısa süre sonra devre dışı kalmaktaydı...

Ayrıca multicam manager eklentisini içine güncel örnek oscam.****,örnek oscam.server ve oscam.conf dosyaları hazır gelmektedir...Havucu içinde...

Sizin tek yapacağınız iş oscam.server yada CCcam.cfg dosyanızı usr/config içindeki ilgili cam klasörü içine atmanız...Ve Menu-Kurulum-Multicam Manager yolunu kullanıp istediğiniz cam ı yeşil tuşla başlatmanız...

Öyle attributes 755 falan yapmanıza gerek yoktur...Hepsi kurulum esnasında eklentinin kendisi tarafından yapılmaktadır...Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Saygılar.

Not:Tüm scriptler tarafımdan yeniden düzenlenip deb paketlemesi yapılmıştır...İpk da yaptım istiyen olursa onuda paylaşırım...Dosyayı zipten çıkarmayı unutmayın..

Hazır Gelen Camler:
    1-Oscamymodv18t56
    2-CCcam 2.3.0

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Thxt Derviş.

Ekli Dosyalar:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş