Microsoft, Yeni Sayfa ve Videolar ile Tüm Windows 10 Mobile Değişdıikliklerini Açıkla

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Microsoft, Yeni Sayfa ve Videolar ile Tüm Windows 10 Mobile Değişikliklerini Açıkladı

Microsoft, Windows 10 Mobile güncellemesi için Yazılım cephesinde hazırlıklarını tamamladı fakat Windows 10 Mobile servisleri ile ilgili hazırlıklar da tüm hızıyla sürüyor. Microsoft, şimdi de Windows 10 Mobile yeniliklerini açıkladığı bir web sayfasını yayınladı.

Okurlarımızın muhtemelen büyük çoğunluğu Windows Insider programı çerçevesinde Windows 10 Mobile işletim sistemini kullanma ve test etme imkanı yakalamıştır. Fakat Öte yandan Windows Insider programına katılmayıp Windows Phone 8.1 kullanmaya devam ederek Windows 10 Mobile güncellemesinin yayınlanmasını bekleyenler de azımsanmayacak kadar çoktur.

Microsoft da bu kullanıcıları Windows 10 Mobile güncellemesi ile yeni hangi özelliklerin beklediğini anlatan yeni bir web sayfası ve örnek videolar yayınladı. Bu web sayfasında Skype entegrasyonu, RCS (destekleyen modellerde otomatik olarak aktif edilen gelişmiş mesajlaşma özelliği) Microsoft Edge tarayıcı, Cortana dijital sesli asistan ve yenilenmiş Başlat Ekranı için tanıtım içerikleri bulunuyor.
    Windows 10 Mobile ile gelen diğer özellikler arasında ise üst seviye akıllı telefonlar için Slow Motion video kaydı, Microsoft’un yeni Office ve Outlook uygulamaları ve Evrensel Uygulama Platformu desteği bulunuyor.
    Microsoft’un Windows 10 Mobile yeniliklerini açıkladığı sayfasında kullanıcıların merakla beklediği Usb Otg ve Split Screen gibi özelliklere değinilmemiş. Fakat Continuum ve Microsoft Edge’in tanıtıldığı iki video bu özellikleri daha önce test etmeyenler için yardımcı olacak nitelikte.

Sayfayı Paylaş