Microsoft Türkiye, Windows 10 Tanıtım Turuna Çıkıyor!

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Click here to view the original image of 620x280px.
    Microsoft Türkiye, Windows 10 Tanıtım Turuna Çıkıyor!

Click here to view the original image of 620x330px.
    [​IMG]Microsoft Türkiye’den dikkat çekici bir Windows 10 tanıtım programı başlıyor.

Redmond merkezli yazılım ve donanım devi Microsoft’un Windows 10 güncellemesini duyurmasıyla tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de merakla beklenmeye başladı. Microsoft Türkiye de düzenlediği tanıtım etkinlikleriyle bu merakı bir nebze oldun gidermeye çalışacak.“Hep Beraber Yarına” sloganıyla başlatılan Microsoft Türkiye Windows 10 tanıtım toplantıları, Microsoft’un en son ürünlerini Türk kullanıcılarla buluşturacak. Bu toplantılara katılanlar, Windows 10, Hololens ve Cortana’yı test etme imkanı bulacak.Evet yanlış duymadınız! Cortana da test edilecek Microsoft yenilikleri arasında yer alıyor. Tabi bu testin hangi dilde olacağı belli değil. Fakat tanıtım ve test etkinliğinin Türkiye’ye özel olması Türkçe Cortana ihtimalini güçlendiriyor.Microsoft Türkiye’nin “Hep Beraber Yarına” Windows 10 tanıtım ve test toplantıları Haziran ayı sonuna kadar toplam 22 ilde devam edecek. Microsoft Türkiye Windows 10 tanıtım toplantılarına, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Halil Gökoğlu ve Microsoft Türkiye Windows İş Grubu Yöneticisi Kadir Şener ev sahipliği yapıyor.
    Windows Insider programı özellikle son Windows 10 duyurusunun ardından büyük ilgi görürken, kayıtlı kullanıcı sayısı da 2.2 milyona ulaşmıştı.Microsoft, MWC™de Windows Insider program kullanıcılarını unutmadı ve gelen bilgilere göre bazı şanslı kullanıcılara, İspanya Barcelona™da düzenlenecek olan MWC 2015, Mobil Dünya Kongresi™ne davetiye verecek.Bu şanslı kişiler, 2-5 Mart tarihleri arasında MWC 2015™de teknolojinin kalbinde yer alırken, ayrıca 2 Mart tarihinde özel Windows Insider akşam yemeğine konuk olacaklar ve ayrıca Windows Insider etkinliklerine de katılabilecekler.Bu kişiler 2 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan App Developers Conference etkinliğine de katılabilecekler. Windows uygulamaları hakkında bilgi sahibi olacak olan şanslı kullanıcılar ayrıca akıllı telefon , tablet ve PC için geliştirilen Windows 10 işletim sistemi için geliştirilen uygulamalar hakkında da bilgilere ulaşabilecekler.PC™lerinde Windows 10 işletim sistemi yer alan Windows Insider program kayıtlı kullanıcılar, Insider Hub uygulamasını açmaları gerekiyor.

Orijinal boyotunu görüntülemek için buraya tıklayın 704x400px.

Click here to view the original image of 704x400px.

Sayfayı Paylaş