Microsoft Build 2016 kayıtlar 19 Ocak tarihinde başlıyor

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Microsoft’un yeni geliştirici konferansı, Mart ayı sonunda gerçekleştirilecek…
    Teknoloji dünyasının lider isimleri özellikle de Google, Apple, Samsung, Microsoft gibi firmalar her sene geliştirici konferansları ile karşımıza gelerek, yeniliklerini hem geliştiriciler hem de teknoloji meraklıları ile paylaşırken, Microsoft, Build adını verdiği etkinlikleri düzenliyor.
    Microsoft’un Build olarak bu sene etkinliği 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde Moscone Center’da düzenlenecek. Bu etkinlikte Windows platformuna ait bir çok yeniliğin de gün yüzüne çıkması bekleniyor.
    Microsoft, ayrıca Build 2016 Geliştirici Konfreransı için kayıtları da 19 Ocak tarihinde almaya başlayacak. Fiyat ise 2195$ olarak belirlenmiş.
    Teknoloji devi firma, bir süredir mobil platformda Windows Phone işletim sistemini geliştirirken, Nokia’nın cihazlar ve servisler bölümünü satın alarak, Lumia modellerini artık Microsoft adı altında satmaya başlamıştı.
    Firma yeni dönemde de pazar payını arttırmak için hamlelerini planlarken, geçtiğimiz sene sonunda iki üst seviye akıllı telefon olarak Lumia 950 ve Lumia 950 XL’ı sunmuş ve ayrıca yeni mobil işletim sistemi sürümü Windows 10 Mobile’ı da pazarda yayınlamıştı.
    Microsoft:
    “Microsoft continues to focus on enabling developers to do amazing work as businesses and industries transform in support of the shift to a cloud-first, mobile-first world. At Build 2016 we will present the latest tools and technologies and how they can help today’s developers be their most creative and productive. As always, Build is filled with strong technical sessions as well as opportunities to meet and learn from others in the industry. We’ll make sure the schedule is filled with solid content, and will strive to deliver some fun surprises along the way. Join us in San Francisco for Build 2016!”

Sayfayı Paylaş