MHP'li vekil: "3 takım küme düşürüldü"

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında suvekum tarafından paylaşıldı.

1. suvekum

suvekum Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan şike operasyonuyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.MHP'li Türkkan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Üzülerek ifade ediyorum ama FB,Trabzon ve Mersin İ.Yurdu'na Bank Asya Ligi'nde başarılar dileyen ilk sporsever olmak istedim." diyerek bu takımların küme düştüğünü iddia etti.

Ardından yaptığı düzeltmede "Özür..!! Sıvasspor yerine Trabzon yazmışım.." diyerek
    Trabzonspor'un değil, Sivasspor'un küme düşürüldüğü iddiasında bulundu.

3090 takipçisi bulunan Türkkan'ın bu açıklamaları Twitter'da büyük yankı buldu.akkında gizlilik kararı bulunan soruşturma için milletvekilinin yaptığı yorumlar kafalarda soru işareti bıraktı.

"YAZILANLAR GAYET AÇIK"

Twitter hesabını ve yazdığı iddiaları doğrulatmak adına kendisine telefonla ulaşmaya çalıştığımız Lütfü Türkkan, MHP'li yetkiller aracılığıyla ilettiği mesajında; "Twitter hesabı bana aittir, yazdıklarım gayet açık, konuyla ilgili gerekli açıklamalar oldukça yine Twitter'da iletmeye devam edeceğim" dedi.

DHA

2. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    bir bu işe mhp katılmamıştı oda katıldı

3. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya doğru ise.

4. hoşseda

hoşseda Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Arkadaşlar bu mevzuu gündeme geldiğinden beri hemen hemen hiç bir açıklamayı kaçırmamaya özen gösteriyorum.İş yoğunluğu bile takip etme me engel teşkil etmedi.Bu olay medyaya intikal ettiğinden beri şöyle bir inceleyecek olursanız binlerce asparagas haber çıktı.konunun özü ne yazıkki şu .yada daha açıkcası futbolun bir fiil içinden gelmiş olan bir kişi oarak ortadaki yaşanan gelişmelerden sonra medyaya sızan bazı gerçekler doğrultusunda fenerbahçe sivasspor mersin idmanyurdu beşiktaş eskişehirspor un küme düşmesi şart.Bunu ben değil kurallar söylüyor.federasyon eğer buna bağlı kalırsa forma fark etmeksizin bu klüplerin düşmesi gerekiyor.trabzonspor a gelince sadri başkanın neden tutuklanmadığı ve trabzonlu hiç bir yönetici futbolcu vs vs gözaltında veya tutuklu olmadığına göre ispat edilememiş yada delil olmaya kafi gelmemiş bir takım şeyler var demektir.Bu da kurallara göre adı bile doğru dürüst telaffuz edilmiyor birkaç medya haricinde trabzonsporun küme düşme gibi bir sorununun olmaycağı kanaati doğuruyor.Değerli millet vekili arkadaşımızın konumu dolayısı ile bu bilgilere ulaşabilmiş olduğu kanaatinde de değilim.sadece ortada dolaşan bilgiler neticesinde kendi fikrini beyan etmiş olması muhtemeldir.Bu arada üzülerek ifade etmeliyimki fenerbahçe taraftarına gerçekten üzülüyorum.futbolcu arkadaşların sahada döktüğü güce tere emeğe acıyorum.bazıları ne yazıkki bu işlerin içindeler hemde yılllllaaaardır içindeler.piyango vurdu diyelim ama kötü bir piyango.Bekleyip göreceğiz hep birlikte .Kimler düşecek kimler kalacak.

Sayfayı Paylaş