Mancini, Tevez'den özür bekliyor

Konu, 'İngiltere Ligi' kısmında nino tarafından paylaşıldı.

1. nino

nino Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Manchester City Menajeri Roberto Mancini, yeniden takıma dönmesi için Tevez'e kapı açtı. İtalyan menajer, daha önce tüm bağlarını kopardığı Tevez'den, formasına kavuşması için özür bekliyor.

Roberto Mancini, Şampiyonlar Ligi’ndeki Bayern Münih maçında, sonradan oyuna girmeyi reddettiği gerekçesiyle, Tevez'e bir daha asla forma şansı tanımayacağını söylemişti.
    Manchester City yönetimi'nin ceza olarak 2 haftalık maaşını kestiği Tevez'in, artık takımdan ayrılmasına kesin gözle bakılırken, Mancini, hiç beklenmedik bir anda, Arjantinli golcüye zeytin dalı uzattı. Ancak bir şartı var. Villarreal ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı öncesi İngiliz basınına konuşan İtalyan menajer, Tevez'den özür bekliyor.
    Golcü oyuncunun hatalı davrandığını kabul etmesini isteyen Mancini, "Özür dilerim demek çok zor değil. Hatta çok kolay, Tevez'e herkesin hata yapabileceğini söyledim. Benden hatası için özür dilerse herşey eskisi gibi olur. Aksi taktirde kendisini ara transfer döneminde satmaya çalışacağız" diye konuştu.
    Tevez'i 20 gün önce evine davet ettiğini hatırlatan Mancini, "Carlos'a herşeyin kendisine bağlı olduğunu söyledim. Ancak o gün özür dilemeyi reddetti. Menajeri Kia Joorabchian'ı tanımıyorum. Ancak birilerinin Carlos'a çok kötü tavsiyelerde bulunduğunu söyleyebilirim" dedi. City yönetimi,, kontrat şartlarını ihlal ettiği gerekçesiyle, Tevez'in 800 bin sterlini bulan 4 haftalık maaşını kesmiş; ancak Profesyonel Oyuncular Birliği’nin itirazı üzerine, cezayı 2 haftalık kesintiyle sınırlı tutma kararı almıştı. Birçok kulübün kadrosuna katmak istediği Tevez'in ısrarla ayrılmak istediğini söylediği City'de kalmak için, Mancini'den özür dileyip dilemeyeceği merakla bekleniyor.

Sayfayı Paylaş