Mancini: 'Fener maçını unutmadık'

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında TheCovenant tarafından paylaşıldı.

1. TheCovenant

TheCovenant Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

İnter'in hocası Mancini, Fenerbahçe karşısında İstanbul'da aldıkları mağlubiyeti unutamadığını söyledi.

‘Rövanşı alacağız’
    İnter Teknik Direktörü Roberto Mancini’den çarpıcı sözler... İstanbul’da Fenerbahçe’ye mağlup oldukları maçı unutamadığını ifade eden İtalyan çalıştırıcı, “Evimizde bu karşılaşmanın rövanşını alacağız” dedi.

Sarı-Lacivertli ekibin Adriano’yu transfer etme isteğiyle ilgili olarak, “Bana gelen böyle bir bilgi yok” yorumunu yapan Mancini, “Biz Adriano’yu aramızda görmek istiyoruz. Onun en kısa sürede sağlığına kavuşup, aramızda olması en büyük arzumuzdur” diye konuştu.

‘Hepsi değerlidir’
    Milan'da forma giyen Brezilyalı yıldız Ronaldo’nun, “Mancini, Adriano’nun düşmanı. Adriano zaten bu yüzden Brezilya’ya gitti” yönündeki açıklamalarına da başarılı çalıştırıcı tepki gösterdi.

Tecrübeli hoca, “Adriano ülkesine tedavi olmak için gitti. Ben onu kardeşim gibi severim. Ronaldo beni düşman göstereceğine, arkadaşına destek olsa ona daha fazla yardımcı olmuş olur” diye görüş bildirdi.

Mancini, kadrosunda yer alan her futbolcunun kendisi için çok değerli olduğunu da sözlerine ekledi.

2. kaymakamhakan

kaymakamhakan Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    inşsllah rovanstada yenecegız görecekler ....

3. TheCovenant

TheCovenant Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    inşaallah dediğin gibi olur ama ...

Sayfayı Paylaş