Mahmut Hoca'dan Yeni Şafak'a: Fitne!

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Mahmut Hoca'dan Yeni Şafak'a: Fitne!
    25 Ekim 2010 02:12Yeni Şafak gazetesinin tartışmaya sebep olan manşetine Mahmut Ustaosmanoğlu'ndan cevap geldi. Ustaosmanoğlu öz ama çok ağır konuştu.

Yeni Şafak gazetesinin tartışmaya sebep olan manşetine Mahmut Ustaosmanoğlu'ndan cevap geldi. Yeni Şafak gazetesinin, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü'nün öncülüğünde Ataköy'deki Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenecek töreni, 'provokasyon' olarak nitelendirmesine Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi'den cevap geldi.

Ustaosmanoğlu yaptığı açıklamada ''Benim bu işlerden haberim var. Alimlerin toplanmasını ben istedim. Yeni Şafak'ın yaptığı iftiradır'' dedi. Yeni Şafak ''Cüppeli Ahmet'ten Provokasyon Hazırlığı'' başıklı manşette, ‘Ustaosmanoğlu çevresinin, bu programdan rahatsız olduğunu' savunuyordu.

Ustaosmanoğlu Hoca Lalegül FM'e yaptığı açıklamada, ''Benim bu işlerden haberim var. Kimse yapmıyor bu işi. Alimlerin toplanmasını ben istedim. Benim emrimle geldi biiznillah. Her şeyden haberim var. Beni kimse kandıramaz. Yeni Şafak gazetesinin yaptığı iftiradır. Fitnelere sakın ha..'' dedi.

Sayfayı Paylaş