Lütfen dikkak tl dolandırıcıları

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında urunguahmet tarafından paylaşıldı.

1. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    geçen gün babama bir telefon geldi.sim kartınızı kaybettiniz pkk lılar tarafından bulunmuş ve örgüt çıkarları için kartsız işlemler menüsünden kullanılmış.bu yüzden sizden bunları yakalamamız konusunda yardımcı olmanızı istiyoruz telefonu hiç kapatmayın.biz sinyallerini takip ediyoruz her an yakalayabiliriz.tabii bir süre sonra bankamatiğe 500 tl yatırmasını talep ettiler ardından tc kimlik numarasını vermesini istediler.bizim ki kimliğim yok deyince nufustan aile kayıt örneği çıkarmasını istediler nüfusa gitti.orada ki polis memuruna telefonu verince malum hikaye ortaya çıktı.gerçi en başından telefonu kapatmasını istedim ama gelde anlat.ne de olsa vatan meselesi dendi mi akan kan durur.O KADAR İYİ TEZGAH YAPMIŞLAR Kİ fondan polis telsiz sesleri geliyordu.ayrıca iki de bir yanında kim var.sakın kimseye söyleme.bu çok gizli bir operasyon vesaile.dolandırıcılığın böylesine de diyecek birşey bulamıyorum artık.daha önceleri dolandırılan insanlar olmuş gazete heberlerinde geçiyor.

2. bluviaggiatore

bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Daha öncede bunu duymustum adamlar bu yontemı kullanmaktan uslanmadılar gıttı .

3. microlab

microlab Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Banada benzer bir HİKAYE yazdılar ama yemedi baktılar olmuyor Tel şak diye kapadılar yani her şey sizin sesinizin tonuna bağlı.!!!

4. kanberoglu

kanberoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Doğrudur üsdat. bunların ne yapacağı belli olmuoyr. saygılar.

Sayfayı Paylaş