LG L80 Root Atmak Geniş Anlatım

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    LG, L80 modelini tasarımda kusursuzluk sloganıyla çıkartmıştı. Bu kampanya başarılı da oldu. LG L80 sadece Türkiyede değil tüm dünyada en çok satılan Android telefonlar listesine girmeyi başardı. Özellikle tasarım, grafik ve ekran çözünürlüğü avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Bugün ki yazımızda LG L80 telefonuna root yapma işlemlerini anlatacağız.
    ROOT YAPMA DETAYLARI:

1-) Şarj miktarınızın %50 oranında fazla olmasına özen gösteriniz.

2-) Root işlemlerini bir uygulama sayesinde yapacağız. Uygulamayı

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Detaylı bilgiyi yazımızın en sonundan alabilirsiniz.

3-) Yukarıdaki bağlantıdan uygulamayı indirdikten sonra telefona kuralım. Kurulum işlemini bilmeyen için alt kısımda çok geniş bir anlatım bulunmakta.

4-) Uygulamayı başlatmadan önce telefon ayarlarınızdan USB hata ayıklama modunu pasif halden çıkartın.

5-) Kurulumunu başarıyla tamamladığımız uygulamayı açın.

6-) USB kablonuz yardımıyla bilgisayara bağlayın.

7-) Bir kaç dakika bekledikten sonra root ekranı gelecektir. Lütfen beklerken herhangi bir işlem yapmaya çalışmayın.

:cool: Adımlar otomatik olarak yapılacaktır. Sadece burada siz işlemlerin bitmesini bekleyin ve işlemler bittikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın.

Tüm etapları başarıyla uyguladınız ! Telefonunuza reset attıktan sonra artık telefonununzda root yetkilerine sahipsiniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
    1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
    2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
    3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için

2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin

Sayfayı Paylaş