Konya'da Bir Kişi Domuz Gribinden Hayatını Kaybetti.

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında dimo79 tarafından paylaşıldı.

1. dimo79

dimo79 Guest

Konya'da bir kişi Domuz Gribinden hayatını kaybetti. Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 25 Ekim tarihinde Konya'nın Sarayönü ilçesinden zatüre şüphesiyle Konya Numune Hastanesi'ne gelen ve ismi açıklanmayan 37 yaşındaki bir kadın hayatını kaybetti.

Konya Valisi Aydın Nezih Doğan hayatını kaybeden kişinin vefatının ardından alınan kültür numunelerinde Domuz Gribine rastlandığını açıkladı. Vali Doğan, vefat eden kişinin ailesine teslim edildiğini ve defn edildiğini söyledi.

Öte yandan geçtiğimiz hafta Konya Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nde iki kişi Domuz Gribi şüphesiyle tedavi altına alınmıştı. Söz konusu kişiler gerekli tedavileri yapıldıktan sonra taburcu edildiler. (CİHAN)
    :a065:

(Cihan Haber Ajansı)

2. lnb34

lnb34 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    gittikçe yayılıyor hergün ölüm haberleri gelmeye başladı .

3. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bunlar normal ölüm mü yoksa gerçekten domuz gribi mi anlamıyorum. Grip her zaman için ölüm tehlikesi olan bir hastalık zatürreye dönebilir... Olağan gribi domuz gribi diye yutturmaya çalışan birileri mi var ve o kadar aşı alıp rant elde ettiler yoksa gerçekten bu ölümler sıradışı mı anlayamıyorum...

Güvenecebileceği bir hükümete sahip olmayan insanlar bu korkuyu her zaman yaşayacak, aşı mı zararlı yoksa aşı olmamak mı bilemeyecek... AKP için de söylemiyorum bugün sosyal demokrat bir sol parti mesela CHP de iktidar olsa SHP zamanındaki meşhur İSKİ'lerini unutmadık veya DSP'li sonradan AKP'li eski Başkan Şebboy'un kardeşine Belediyenin Buca Gölet işletmesini vermesini de unutmadık...

Ahlaksızlık içinde yüzen bir anlayış her zaman hakim. Nöbetleşe değişiyorlar. Bir ahlaksız gidiyor öteki geliyor... Ve şüpheyle soruyorum aşı olmak mı zararlı yoksa olmamak mı?

Sayfayı Paylaş