Kız Meslek Lisesinde Fuhuş İddiası: 5 Kişi Gözaltında

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında arnavut tarafından paylaşıldı.

1. arnavut

arnavut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü'nün okullardaki taciz olaylarının önüne geçmek için inceleme başlatmasının ardından Düzce'de velilerin yüreğini ağzına getiren bir olay yaşandı. Düzce Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi'nde küçük yaşta bir kız öğrenci ile fuhuş yaptıkları belirlenen 4 kişi gözaltına alındı. Zanlılardan birinin öğrenci olduğu, tüm erkeklerin okula dışarıdan girdikleri belirlendi. Düzce Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, olaydan bilgisinin olmadığını söyledi.

Düzce Kalıcı Konutlar Bahçelievler Mahallesi 5. Bölge'de bulunan Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi'nde bir kız öğrenci ile fuhuş yaptıkları iddia edilen 4 kişi gözaltına alındı. Okuldaki fuhuş olayı, kız öğrencinin babasının durumu öğrenmesi üzerine ortaya çıktığı belirlendi. Ailesinden şiddet gören öğrencinin polise sığınmasının ardından Düzce Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler okula operasyon düzenledi. Operasyonda öğrenci ile ilişkiye girdiği iddia edilen 4 kişi gözaltına alındı. Zanlılar adliyeye sevk edildi.

Düzce Milli Eğitim İl Müdürü Yusuf Sezer konudan kendisinin bilgisinin bulunmadığını belirtti.

Öte yandan 5 Ocak 2010 günü aynı okulda eğitim gören Hatice Arı, kayıp olmuştu. Aynı okulun kayıp öğrenci olayından sonra bu sefer de fuhuş iddiası ile gündeme gelmesi Düzce'de öğrenci velilerini tedirgin etti.

2. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    bizlere ne oluyor böyle ya

3. BİLO33

BİLO33
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Başımıza taş yağacak

4. dimo79

dimo79 Guest

Allah sonumuzu hayır etsin arkadaşlar

5. neskali

neskali Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    dünyanın harbiden çivisi çıkmış çok değil bundan 10 sene önce bırak böyle işleri birbirimize bakmaya

utanırdık ar,namus ,haya herşey vardı şimdi sağolsun diziler tv ler içine e.....

Allah akıl,sabır versin ....

6. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    bırakın arkadaşlar bu konuşmaları herkes biliyor böyle olayların olduğunu bu işlerin önüne geçmenin yegane çaresi manevi duyguları güçlü bir gençlik yetiştirmektir buda ALLAH dan korkmayla olur kalbinde ALLAH korkusu olmayan bir insana ne telkinde bulunursan bulun boştur.

7. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sorunun tek nedeni görevine layık olmyn insanların var olmsı ben köyde öğretmenlik yapıyorum tanık olduğum ve engellediğim sapkınların sayısını unuttum.bize adam gibi öğretmenler lazım öğretmenin bir duruşu olmalı bir Türk gibi duracak ki böylesine sapıklıklar yaşanmsın.ama maalesef öğretmen çocuktan korkar duruma gelmiş.bunun nedeni lyık olmayan insanların o makamı işgal etmesi.kılavuz neyse ardı öyle olur.

8. cihat43

cihat43 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Artıı bu olaylar midemi bulandırıyor yazık bu hale düşecekmiydik allah sonumuzu hayır etsın .

Sayfayı Paylaş