Kalbi Fener'in !

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında diyot tarafından paylaşıldı.

1. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Lefter, Fenerbahçe aşkını tarif etmesinin imkânsız olduğunu belirterek, “Kalbimi isteseler, söküp veririm” dedi.

Fenerbahçe ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden Lefter Küçükandonyadis, suskunluğunu FANATİK’e bozdu. 17. şampiyonluk anısına kendisine hediye ettiğimiz imzalı Tuncay formasını görünce oldukça duygulanan yaşayan efsane, “Bu yıl şampiyonluk çok zor kazanıldı. Bizi şampiyon yapmayacaklardı ancak ilahi adalet işte. Allah yardım etti ve çok şükür bu günleri gördük” dedi.

Ali Koç’a övgüler
    Fenerbahçe’nin bu sezon saha içinde olduğu kadar saha dışında da büyük zorluklarla karşılaştığının altını çizen Ordinaryüs, başkan Aziz Yıldırım ve özellikle Ali Koç’a övgüler yağdırdı. Genç yöneticiyi bir gün başkanlık koltuğunda görmek istediğini vurgulayan Lefter, taraftarın da sezon boyunca takımını yalnız bırakmayarak şampiyonlukta büyük pay sahibi olduğunu söyledi.

‘Tuncay beni arasın’
    Takımdan ayrılması gündemde olan Tuncay’dan övgüyle bahseden Lefter, “Fenerbahçe’deki en beğendiğim oyuncu Tuncay. Bunu herkes biliyor. Bir keresinde soyunma odasına inerek formasını da öptüm. Müthiş bir hırsla oynuyor. Asla mücadeleden vazgeçmiyor. Kaybetmeyi kabullenemiyor. Her durumda takımını ateşliyor. Üstelik çok da iyi bir Fenerbahçeli. Gideceği yönünde söylentiler var. Ama bence kalmalı. Uzun yıllar Sarı-Lacivertli takıma hizmet etmeli ve Fenerbahçe tarihine geçmeli. Eğer gitmeye karar verirse mutlaka beni arasın. Ona iki çift lafım olacak” şeklinde konuştu.

‘Büyük onur duyarım’
    Taraftarlar arasında dolaşan “100. yılda şampiyonluk kupasını Lefter kaldırsın” fikrinden haberi olmadığını söyleyen efsane futbol adamı, “Bundan büyük onur duyarım. Ancak sağlık sorunlarım nedeniyle bu pek mümkün görünmüyor. İçimdeki Fenerbahçe aşkını tarif etmem imkansız. ‘Kalbini sök ver’ deseler, Fenerbahçe için şu anda çıkartır veririm. Sarı-Lacivert takım için her şeyi yaparım. Gerekirse gider kupayı da kaldırırım” diyerek bu öneriye çok sıcak baktığını gösterdi.
    alıntıdır...

Sayfayı Paylaş