İzmit - 3 Ay Önce Öldürülen Kardeşinin Katilini Arıyor

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında arnavut tarafından paylaşıldı.

1. arnavut

arnavut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İzmit - 3 Ay Önce Öldürülen Kardeşinin Katilini Arıyor

İzmit'te marketçilik yaparak geçimini sağlayan ve yaklaşık 3 ay önce evine giderken merdivenlerde kafasına sıkılan tek kurşunla öldürülen Ali Rıza Bülbül'ün ablası Naide Acar katilin ellerini kollarını sallayarak gezdiğini ve biran önce yakalanmasını istediğini söyledi.

Yahya Kaptan Mahallesi Yavuz Sultan Selim Yurdu'nun karşısında bulunan ve Small adlı marketi işleten 39 yaşındaki Ali Rıza Bülbül 10 Mart 2010 tarihinde oturduğu Yuvam Akaraca Konutları A2-12 blok önündeki merdivenlerde kimligi belirsiz kişi veya kişilerce başına sıkılan tek kurşunla öldürüldü. Cinayetin ardından geniş çaplı soruşturma başlatan polis ekipleri yaptığı inceleme sonrasında bir sonuca ulaşamadı.

Kardeşinin sessiz ve sakin biri olduğunu ve kimseyle de bir sorunu olmadığını söyleyen ablası Naide Acar cinayetin biran önce insanlık namına çözülmesini istediklerini söyledi. Kardeşinin katilinin sokakta gezdiğini söyleyen Acar, "Kardeşimin neden öldürüldüğünü hala anlamış değiliz. Ortada bir ipucu veya bir delil yok. Cinayetin ardından görgü tanıklarının ifadesine göre kendisini takip eden iki kişiden beyaz kar maskeli ve beyaz renkte ayakkabı giymiş olanı kardeşimin kafasına ateş ederek öldürmüş. Cinayetin üzerinde 3 ay geçti. Bilenlerin veya görenlerin insaniyetlik namına polisi aramalarını istiyoruz. Biran önce katilin yakalanarak cezasını çekmesini istiyorum. "dedi.

Katillerin henüz yakalanmadığını ve oğlunun kanının yerde kaldığını söyleyen acılı baba Hasan Bülbül, "Oğlum niçin vuruldu? Kimler ne istedi oğlumdan?. Bir türlü anlam veremiyorum. Oğlumun kimseyle kavgası tartışması olmazdı. Şuana kadar hiçbir ipucu elde edilemediği söyleniyor. Ortada delil yokmuş. Biran önce evladığımın katilinin bulunmasını istiyorum." dedi.

Sayfayı Paylaş