İstiklal cad bıçaklanan alman turist öldü

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında ahmetkenan tarafından paylaşıldı.

1. ahmetkenan

ahmetkenan Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İstiklal Caddesi'nde bıçaklanan Alman turist öldü
    Taksim'de, tartıştığı kişi tarafından kalbinden bıçaklanan Alman turist kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Zanlı olay yerinde gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay, İstiklal Caddesi'nde Beyoğlu Kaymakamlığı önünde meydana geldi. Nişanlısı Hatice Işık ile İstiklal Caddesi'nde yürüyen Gregor Kerkelik (50) aniden tanımadığı bir kişi tarafından bıçaklandı. Kalbinden defalarca aldığı darbelerle bıçaklanan Kerkelik, ağır yaralandı. Ambulansla Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kerkelik'in hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Zanlı ise kaymaklık binasında görevli polislerce yakalanarak, gözaltına alındı. Zanlı ile Hatice Işık'ın sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldüğü öğrenildi.

Olayın gözlerinin önünde meydana geldiğini belirten Serhat Kesen, siyah tişörtlü bir kişinin yaralıyı defalarca kalbinden bıçakladığını söyledi. Zanlının olay yerindeki polisler tarafından hemen gözaltına alındığını ifade eden Kesen, sağlık ekiplerinin çok geç olay yerine geldiğini öne sürdü.

Siyah tişörtlü şapkalı bir kişinin aniden turiste saldırdığını kaydeden Milli Piyango satıcısı Celal Akdurak ise, "Saldırı sonrasında turistin vücudunda derin yarık oluştu. Olayın faili ise polis ekipleri tarafından hemen gözaltına alındı" diye konuştu. Ameliyata alınan Gregar Kerkelink, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis ekiplerinin konuyla ilgili soruşturması devam ediyor.

(CİHAN)

2. giray73

giray73 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yazık ya güpegündüz yol ortasında oluyor bu olay.Nereye gidiyoruz kimse bilmiyor

3. tebessum

tebessum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Söylüycek bir söz bulamıyorum insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı kaldıki ölen kişi birde ülkemizde misafir olan yabancı birisi. yazık...

4. cef

cef Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    vallahi çok yazık bukadarda olmaz haberlerde izledim :(

Sayfayı Paylaş