İşte yakalanan PKK'lılarla ilgili şok gerçek!

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında MEST tarafından paylaşıldı.

1. MEST

MEST
    Yetkili
    Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    131

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, yakalanan teröristlerin yarısının İran, Suriye, Irak, Ermenistan ve İsrail kimliği taşıdığını söyledi.

Bu yapının sorgulanmasını isteyen Şahin, "Terör örgütü yerli yapım değil. Kürt kardeşimin böyle bir derdi yok" şeklinde konuştu. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, yakalanan her dört teröristten ikisinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmadığını açıkladı. Bu teröristlerin İran, Suriye, Irak, Ermenistan ve bazen de İsrail kimliği taşıdıklarını söyledi.

Etkisiz hale getirilen her 4 teröristen 2'sinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmadığına dikkat çeken Şahin, bu yapının sorgulanmasını istedi. Terör örgütü için "Bu yerli bir yapım değil olamaz da" diyen Şahin, "Benim Kürt kardeşimin böyle bir derdi yok. Kürt kardeşlerimin böyle bir derdi olsa onun önünde ne Türkiye ne de dünya duramaz" ifadesini kullandı.

Geçmişte bazı uygulama hataları olduğunu belirten Şahin, "Bugün Türkiye'de, hak hukuk, kanun, eşitlik ve özgürlük konularında bir eksikliği yok. Fakat benim Kürt kardeşlerimin PKK gibi KCK gibi dertleri var. Onlar tamamen Kürt kardeşlerimi ve bölgeyi hem coğrafi hem de sosyolojik olarak istismar ederek yapay gerekçeler üzerinden bir hayali dünya kurma derdindeler" diye konuştu. AA.

2. korfez41

korfez41
    Yetkili
    Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    341
    Yine Sn. Ídris Naim Sahin, yine büyük bir gaf. Su sözleri Türkiye Cumhuriyeti Íc Ísleri Bakani söylememeli:

"Benim Kürt kardeşimin böyle bir derdi yok. Kürt kardeşlerimin böyle bir derdi olsa onun önünde ne Türkiye ne de dünya duramaz

3. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4

"Benim Kürt kardeşimin böyle bir derdi yok. Kürt kardeşlerimin böyle bir derdi olsa onun önünde ne Türkiye ne de dünya duramaz

sayın bakan ne dediğinin farkındamısın. ALLAH ALLAH konuşmaktan aciz kişiler bakan oluyor

Sayfayı Paylaş