İOS Yeni Android Wear güncellemesi önemli özellikleri getirecek

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Google’ın Ağustos ayında sunacağı yeni Android Wear güncellemesi beraberinde bir çok yeniliği de getirecek.
    Google teknoloji dünyasının önemli isimlerinden bir tanesi ve Android adındaki işletim sistemini akıllı telefon ve tabletler için geliştirirken, ayrıca farklı segmentlerde de kullanım alanı buluyor. Firma giyilebilir cihazlara da önem verirken, Android Wear adı ile giyilebilir cihazlar, özellikle de akıllı telefonlar için geliştirdiği işletim sistemini geçtiğimiz sene sunmuştu.
    Android Wear bir çok akıllı saat modellerinde kullanılırken, Android Wear’ı cihazlarında kullanan üreticiler arasında LG, Motorola, Sony, Asus gibi büyük firmalar bulunmakta. Akıllı saatler olarak da LG G Watch, LG G Watch R, Motorola Moto 360, LG Smarthwatch 3 sayılabilir.
    Android Wear yeni bir işletim sistemi ve her dönem gelişmeye devam ediyor. Google her dönem yeni güncellemelerle Android Wear’ı geliştirmeye devam ediyor ve gelen bilgilere göre de çok yakında yeni büyük bir güncelleme sunacak.
    Bu yeni güncelleme ile yepyeni özellikle akıllı telefonlara gelirken, güncellemenin Ağustos ayı içerisinde sunulacağı kaydediliyor. Güncelleme ile gelen yeni özelliklerden bir tanesi de Together olarak adlandırılan iki akıllı saat arasındaki yeni iletişim methodu olacak.
    Together, Apple Watch gibi bilgilerin diğer cihazlarla kolaylıkla paylaşılabilmesine olana sağlayacak.

Sayfayı Paylaş