İOS Telefonunuzda gerçekten ne yaptığınızı gösteren uygulama: Instant

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Bir söz vardır: “Bana telefonuma bakmayı unutturacak insanlarla takılmak istiyorum..” Peki ya çevrenizde bu insanlardan çok da yoksa. Ve bolca da telefonunuza bakıyorsanız. Olsun tek derdimiz bu olsun da, telefonda neye bakıyoruz bu kadar? Whatsapp, Facebook, Tinder…? İşte artık bu sorunun cevabını size verecek bir uygulama var.
    [​IMG]© Google Play Store
    Gün içinde acaba Facebook’a kaç dakika harcıyorsunuz? En sevdiğiniz oyun gerçekten çevrenizdekilerin iddia ettiği kadar vaktinizi yiyor mu? Google Store’da yer alan Instant for Android uygulaması cihazınızda geçirdiğiniz her dakikayı kaydediyor, uygulamalara harcanan vakitleri buluyor ve bunu size grafik veriler halinde sunuyor.​

[​IMG]© androidcentralMaterial Design kullanan uygulamalar arasında en başarılılarından biri Instant. Widget sayesinde anında ne kadar vakit geçirdiğinizi ve benzer verileri görebiliyorsunuz. Google Fit ile de entegre olan uygulama spor verilerinizi de kaydedebiliyor.
    Uygulama aynı zamanda günlük sınırlar çizmenize de yardımcı oluyor ve bunlara yaklaştığınızda sizi uyarıyor. Örneğin “Bugün oyun oynamayı abartmayacağım”, ya da “Tinder’dan zaten bir şey çıkmıyor boşuna saatlerimi harcıyorum” diyenler için birebir.
    Uygulama Google Play Store’da ücretsiz. Eğer ekstra özellikleri açmak isterseniz 4 TL daha ödemeniz yeter. Bizce kendini kontrol için iyi bir uygulama.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş