İOS Huawei Honor 6 için Android 5.1 Lollipop güncellemesi geliyor

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Huawei, önümüzdeki dönemde bazı önemli akıllı telefon modelleri için Android 5.1 Lollipop güncellemesi yayınlayacak…
    Google’ın geliştirdiği Android mobil işletim sistemi sayısız akıllı telefon üreticisi tarafından cihazlarında kullanılırken, bunlardan bir tanesi de Huawei olmakta, Çin kökenli firma, bu sene de bir çok yeni model sundu ve özellikle Huawei P8 dikkatleri üzerine çekerken, bu cihazların Android işletim sistemi üzerinde çalıştığını da belirtelim.
    Geçtiğimiz Kasım ayında Google’ın Android 5.0 Lollipop’u sunmasının ardından firmalar yeni modellerini bu işletim sistemi ile sunmaya başladılar ve eski bazı modelleri için de güncelleme olarak sunuyorlar. Her cihaz farklı bir zamanda güncelleme alırken, ayrıca ülkeden ülkeye de farklılık göstermekte.
    Bir kaç gün önce Huawei’nin Ascend P7 adındaki geçtiğimiz sene satışa sunulan akıllı telefonu için İtalya ve İspanya’da Android Lollipop güncellemesi beta testlerin başladığı bilgisi gelmişti. Şimdi de benzer bir haber firmanın bir başka akıllı telefonu Huawei Honor 6 için geldi.
    Fransa, Almanya ve İngiltere’den sınırlı sayıda kullanıcının dahil olacağı belirtilirken, Huawei Honor 6 akıllı telefon sahibi olanların beta teste katılabilmeleri için, cihazlarının IMEI numaralarını ve bazı bilgileri myhonor@hihonor.com adresine göndermeleri gerekiyor.
    İlk 100 başvurunun değerlendirileceği belirtilirken, başvuru için son tarih 20 Haziran olarak belirlenmiş.
    Huawei Honor 6 için Android 5.1 Lollipop güncellemesinin bu yaz içerisinde sunulması bekleniyor. Büyük ihtimalle Ağustos ayında gün yüzüne çıkabilir. Güncelleme Android 5.1 Lollipop ve EMUI 3.1’i içerecek.

Sayfayı Paylaş