İOS Her Yıl Android Sürümü Güncellenecek

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [h=1]Her Yıl Android Sürümü Güncellenecek[/h][h=2]Gün geçtikte teknolojinin gelişmesiyle birlikt akıllı telefon yarışlarıda durdurulmaz bir hal alıyor.[/h][​IMG]Gün geçtikte teknolojinin gelişmesiyle birlikt akıllı telefon yarışlarıda durdurulmaz bir hal alıyor. Bu nedenle yarış sürecinde donanım özelliklerden ziyada kullanılan işletim sisteminin cihazın içerisinde barındırdığı elektronik kartlarla optimizasyon sürecinin doğru cihaz için oldukça önemli. Farklı firmaların kalitel yazılım ekipleri tarafından geliştirmiş oluğu işletim sistemlerinin çatılarının altında faaliyet gösteren akıllı cihazlar pek fazla başarıya ulaşamıyor.
    Google bünyesi altında geliştirilen işletim sistemine yakından baktığımızda oldukça kaliteli bir yapıya sahip. Firma en son duyurmuş olduğu Android 6.0 M ile birlikte piyasada tekrardan boy göstermeyi hedefleyen taraf olmak istiyor. Bu süreçte oldukça farklı atışmalar içerisinde olan iki işletim sistemi Android ve iOS yapılan araştırmalar ve karşılaştırmalar sonu tahminimizce hiç bir zaman gelmeyecek. Sürekli bir gelişim içerisinde olmalaır kullanıcıları ve cihazları oldukça etkili kılacak.
    Google düzenlemiş olduğu konferans içerisinde izleyenlere her yıl yeni bir işletim sistemi çıkartacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

Sayfayı Paylaş