İOS Haftanın Mobil Oyunları - 1-7 Şubat 2016

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.
  Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

  Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  İşte haftanın mobil oyunları

  Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobiloyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları.
  Rolling Sky

  Mobil oyun pazarının kaliteli beceri oyunlarından olan Rolling Sky, yalnızca39 MB büyüklüğünde. Kontrol ettiğimiz topu mümkün olduğunca ileri taşımayı amaçladığımız oyun, basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip.

  Turbo Chilli firmasının yeni beceri ve masa oyunu olan Rolling Sky, hemAndroid hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef WindowsPhone için mevcut değil.
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  Kır Geç


  Haftanın yerli oyunlarından olan Kır Geç, Abdullah Fırat adlı geliştiricinin yeni oyunu. Pazarın en başarılı yerli oyunlarından olan Kır Geç, 23 MBboyutlarında. Şimdilik sadece Android için yayınlanan oyun, yakın zamandaiOS ve Windows Phone platformlarına da gelecek.

  Wonderkid Development firmasının oyunu olan Kır Geç, sadece Androidplatformu için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Maalesef WindowsPhone ve iOS platformları için mevcut değil.
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !
  Sandstorm: Pirate Wars


  Oyun Dünyasının tanınan firmalarından olan Ubisoft'un yeni mobil oyunu olan Sandstorm: Pirate Wars, haftanın aksiyon ve macera oyunlarından. Başarılı grafikleri ile dikkatleri çeken oyun, 144 MB büyüklüğünde.

  Macera oyunlarını sevenler için oldukça başarlı bir alternatif olan Sandstorm: Pirate Wars, hem Android hem de iOS platformları içinücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  The Room Three


  Mobil oyun pazarının efsane bulmaca oyunlarından The Room, yeni oyunu olan The Room Three ile karşımızda. The Room serisinin devamı niteliğinde olan The Room Three, 539 MB boyutları ile oldukça büyük bir oyun.

  Fireproof Games firmasını yeni oyunu olan The Room Three, hem Androidhem de iOS platformları için ücretli (12,99 TL) olarak mevcut durumda. Maalesef WindowsPhone için mevcut değil.
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  Guardian Stone : Second War


  Haftanın RPG oyunlarından olan Guardian Stone : Second War, pazarın en eğlenceli oyunlarından. Başarılı grafiklere ve basit bir oynanışa sahip olan Guardian Stone : Second War, 47 MB büyüklüğünde.

  NHN Entertainment firmasının yeni oyunu olan Guardian Stone : Second War, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. MaalesefWindows Phone için mevcut değil.
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

   

Sayfayı Paylaş