İOS Haftanın iOS Uygulamaları

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Cumartesi günlerinin klasiği "Haftanın iOS uygulamaları" ile yine karşınızdayız. Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden eğlenceli ve işlevsel iOS uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Birbirinden farklı kategorilerden seçtiğimiz uygulamalar arasında bu hafta yerli geliştiricilerin uygulamalarına biraz ağırlık verdik hayata dair bir çok alanda kullanıcıların önerileriyle size fikir veren Öneriyorum, çeşitli indirimler ve promosyonlardan sizi haberdar eden Tüm Fırsatlar, çeşitli video sitelerinden MP3 ve zil sesi yaratmanıza olanak sağlayan iPlay, günlük haberler videolarınız sizin için kolayca listeleyen Habercim uygulaması

Habercim uygulaması sayesinde birçok farklı kaynakta yer alan haberlere tek merkezden ulaşmanız mümkün. Kategorilere göre istediğiniz alandan haberleri sizin için listeleyen Habercim uygulaması, zengin video içerikleri ile kullanıların karşısına çıkıyor. Uygulamada Gündemden siyasete, spordan sanata, otomobilden magazine birçok haber kategorisi mevcut. Bu kategorilerden seçim yaparak ve Facebook hesabınızla login olarak uygulamayı kullanmak mümkün facebook hesabınız yoksa, bir kullanıcı hesabı oluşturarak da Habercim uygulamasını kullanabilirsiniz.[​IMG]
    Günlük haberler videolarını zaman akışı içinde listeleyen uygulamada, haber ve videoların kaynakları da açıkça gösteriliyor. Videoları Facebook, Twitter, Whatsapp gibi sosyal medya ve sohbet uygulamalarında da paylaşabilirsiniz.
    Habercim uygulamasını

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

indirebilirsiniz.

2. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Öneriyorum

Sosyal aktiviteler gerçekleşmeden önce güvenilir tavsiyeler almak ve doğru yerlere tercih etmek ister miydiniz? Öneriyorum uygulaması, sosyal ve eğlence aktiviteleri alanlarında kullanıcıların önerilerini kolayca size sunan yararlı bir uygulama. Yeme-içme, eğlence, tatil, kültür sanat, oyun ve uygulama gibi birçok alanda kullanan deneyimleri paylaştıkları Öneriyorum uygulaması, alt kategorileriyle de doğru tercihler yapmanıza olanak sağlıyor.[​IMG]
    Konumu tamamen kendinizin belirlediği uygulamada, seçilen şehir için birçok alanda mekan önerisi almak mümkün. Bu öneri akşam yemeği için şık bir restoran ya da sahilde günün batışını en iyi izleyebileceğiniz nokta da olabilir. Başka şehirleri gezerken size rehberlik edebilecek Öneriyorum uygulaması kendi şehrinizde bile size keşfedecek yerler sunabilir.
    Öneriyorum uygulamasını

indirebilirsiniz.

3. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    iPlay

Bu haftaki bir diğer uygulamamız, birçok video paylaşım sitesine kolayca erişip videoları izleyebileceğiniz iPay uygulaması. YouTube, Vimeo, Dailymotion, I video gibi birçok video paylaşım sitesi üzerinden arama yapabilen iPlay sadece listelediği videoları oynatma özelliğine sahip bir istemci değil. Uygulama ile videoları kaydetmek, MP3 olarak cihazınıza indirmek, zil sesi olarak atamak mümkün.
    [​IMG] Ücretsiz sürümde 2 adete kadar içeriği kaydetmeye izin veren iPlay uygulamasında, ücretli sürüme yükseltme yaparak istediğiniz gibi indirme işlemi yapabilirsiniz. İndirdiğiniz videoları ve parçaları uygulama içindeki playerdan oynatabilir, düzenleyici ile kırpa işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. iPlay uygulamasını

ücretsiz indirebilirsiniz.

4. Mehmetkarahanlı

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Tüm Fırsatlar

Birçok alanda düzenlenen kampanyaları, promosyonları, fiyat indirmlerini kolayca takip etmek ister miydiniz? Tüm Fırsatlar uygulaması farklı kategoriden birçok fırsatı sizin için bir araya getiriyor. Şehir Fırsatları kategorisinde konser, tiyatro gibi kültürel etkinliklerden sağlık hizmetleri indirimlerine kadar birçok indirimi görebilirsiniz.[​IMG] Eğitim, Yemek, Güzellik, Sağlık, Gece hayatı gibi birçok kategoride fırsatları bir araya getiren uygulama konumunuza göre birçok öneride de bulunabiliyor tatil ve alışveriş fırsatlarını ayrı bir kategori altında listeleyen uygulama ayrıca, indirim kuponlarını da kullanıcılara sunuyor. Tüm Fırsatlar uygulamasını

indirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş