İOS Haftanın Android Uygulamaları-1 (1 Ocak Cuma 2016)

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

2016 Ocak En iyi Android Uygulamaları
    Ocak 1 itibari ile sizlere her haftanın en çok indirilen android oyunlarını paylaşmaya çalışacağım. Android uygulamaları tek tek deneyip en iyilerini sizlerin paylaşımına sunacağım. Bu hafta sizler için 5 adet uygulamayı tanıtmak istiyorum. Bu uygulamalar Osmanlıca Çeviri (Türkçeden osmanlıcaya çeviri yapıyor),Halkbank Mobil (Halkbankasının Cep uygulaması),Battery Life Repair (Pil onaran uygulama),Yeni Ney Zil Sesleri,Sevgiliye Güzel Mesajlar uygulamalarını indirip deneyebilirsiniz. Bence bu uygulamalara bir çoğunuzun ihtiyacı olacak düşüncesindeyim. Sizinde sitemize eklenmesini istediğiniz uygulama varsa yorum yazabilirsiniz.

Haftanın Android Uygulamaları-1 (1 Ocak Cuma 2016)
    Osmanlıca Çeviri Uygulaması

Osmanlıca Çeviri uygulaması Türkçe olarak yazdığınız yazıyı Osmanlıcaya çeviriyor. Osmanlıca bilmediğim için açıkcası doğrumu çeviriyor kontrol edemedim.

[h=1]DOSYALAR[/h]
    Boyut: 2,96 Mb

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Halkbank Mobil Uygulaması

Halkbank en sonunda adına yakışır bir android uygulaması yapmayı başardı. Kendim maaşımı halkbanktan alıyorum ve uygulamayı deneme imkanım oldu. Uygulama akbank uygulaması kadar kullanışlı olmasada iş görür durumda.

[h=1]DOSYALAR[/h]
    Boyut: 14,29 Mb

Battery Life Repair (Pil Onarma ve Bakım Uygulaması)

Battery Life Repair uygulaması pilinizi tam olarak tarayarak sorunlu bölgeleri bulup onarıyor. Bende 3 yer bozuk çıktı ve onardı. Ayda 1 kere bu uygulama çalıştırılabilir ve pilimizi onarma yapabiliriz.

[h=1]DOSYALAR[/h]
    Boyut: 3,77 Mb

Yeni Ney Zil Sesleri Uygulaması

Ney sesinin dinlendirici özelliğini hepimiz bilmekteyiz. Cep telefonumuzda Ney sesi çalmasını istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Kurtlar vadisi dizisindeki Elif gibi şarkılarında bulunduğu bu sesleri telefonunuza tek dokunuşla zil sesi yapabilirsiniz.

[h=1]DOSYALAR[/h]
    Boyut: 17,42 Mb

Sevgiliye Güzel Mesajlar Uygulaması

Sevgilinize özel günlerde gönderecek mesaj bulmakta sıkıntı çekiyorsanız bu uygulama tam size göre. Gönderilecek olan mesajı beğenip Gönder butonuna bastığınız anda sizlere tüm sosyal medya yada mesaj olarak gönderme seçenekleri sunar ve yazma ile uğraşmazsınız.

[h=1]DOSYALAR[/h]
    Boyut: 4,18 Mb

Sayfayı Paylaş