İOS Google, anasayfası üzerinden kendi Android ve iOS uygulamalarını sunuyor

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Google, mobil cihazlar için geliştirdiği uygulamaları, anasayfası üzerinden sunuyor…
    Google, teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden bir tanesi ve internet dünyasında arama motoru olarak oldukça sağlam bir yer edinmiş durumda. Sadece internet arama motoru olmakla da yetinmeyen firma, son dönemde mobil pazara yönelirken, hem yazılım hem de donanım olarak bu pazarda adından söz ettiriyor.
    Google, Android adındaki işletim sistemini geliştirirken, bu işletim sistemi şu anda dünya genelinde hem akıllı telefon hem de tablet pazarında en çok kullanılan mobil işletim sistemi olurken, ayrıca firma, hem Android hem de iOS mobil cihaz kullanıcıları için farklı bazı uygulamalar da sunmakta.
    Teknoloji devi bu uygulamalarının kullanıcılar tarafından daha fazla indirilmesini sağlamak amacı ile anasayfası üzerinden de bu uygulamalarına link vermeye başladı. Türkiye arama sayfasında olmasa da

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

giren kullanıcılar “Unwrap the best of Google for Android and iOS.” şeklinde bir ibare ile karşılaşıyorlar.

Baktığımızda uygulamalar arasında Chrome Browser, Google Maps, Google Photos, Google Translate, ve tabi ki YouTube uygulamaları dikkat çekerken, ayrıca Snapseed, Gmail, Hangouts ve Google Drive uygulamalarına da Android ve iOS kullanıcıları kolaylıkla ulaşabilmekteler.
    Genellikle bu uygulamaların bir çoğu yeni bir Android akıllı telefon ile ön yüklü olarak gelirken, özellikle Apple iOS kullanıcıları uygulamaları indirerek, iPhone ya da iPad modellerine yükleyebilecekler.

Sayfayı Paylaş