İOS Asus ZenWatch Android 5.1.1 sürümüne kavuştu

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Asus’un ZenWatch akıllı saat modeli Android Wear 5.1.1 sürümüne kavuştu.
    Son dönemin popüler cihazları arasında yer alan akıllı saatler, teknolojinin dev isimleri tarafından satışa sunuldu. Satışa sunulan bu akıllı saatler, Google tarafından geliştirilen Android Wear işletim sistemini kullanıyor.
    Google’ın akıllı saatler için tasarladığı Android Wear işletim sistemi üzerinde çalışan bir çok farklı model var. Bu modellerden biride Tayvan kökenli Asus’un sunmuş olduğu Zenwatch oldu. Teknolojinin dev isimleri sundukları cihazlar haricinde verdikleri yazılım desteği ile de bir rekabet içerisindeler. Sundukları modellere yazlım desteği vererek müşteri memnuniyetini artırmak isteyen firmalardan Asus, Android Wera işletim sisteminin kullanan Asus ZenWatch modeline Android’in son sürümü 5.1.1 sürümünü yayınladı. Akıllı telefonlarda verilen yazılım güncellemeleri giyilebilir cihazlarda da verilmeye başlandı. Asus ZenWatch, LG Watch Urbane’den sonra Android Wear 5.1.1 güncellemesini alan ikinci akıllı saat oldu.
    Yayınlanan güncelleme 1.1.1.1910765 versiyon koduna sahip ve Google Play’de 7.3.36 koduna güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte Asus Zenwatch, yeni yönlendirme hareketlerine sahip olurken ayrıca arka planda yer alan uygulamalarda devamlı olarak çalışabilecek. Cihazın özelliklerini hatırlayacak olursak; 1,63” büyüklüğünde ve 320 x 320 piksel çözünürlüğünde ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 400 yonga seti, 512MB sistem belleği ve 4GB dahili veri kapasitesi özelliklerine sahip.

Sayfayı Paylaş