İOS Android’i iOS diye sundular

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Dit is Normaal ekibi iPhone cihazına Android 5.0 arayüzünü kurdu.
    Teknoloji alnındaki büyük rekabet cihazlar arasında olduğu kadar yazılım alanında da gerçekleşiyor. Cihazlar için sunulan yazılım alanında da en büyük rekabet hiç şüphesiz iOS ile Android işletim sistemleri arasında yaşanmakta. Dünya genelinde iOS ve Android işletim sistemini kullananların sayısı her geçen gün artmakta. Bu konuda özellikle Apple’ın kendine özgü fanları bulunmakta.
    iOS ve Android işletim sistemleri arasında rekabet her alanda sürmekte. Kendilerini devamlı yenileyen bu iki işletim sistemi çalışmalarını yeni sürümleri üzerinde devam ettirmekteler. İki işletim sisteminin de kendine özgü fanları bulunmakta. Apple firması kendi üretimini gerçekleştirdiği cihazlarında, yine kendisinin geliştirdiği işletim sistemi iOS işletim sistemini kullanmakta. iPhone cihazına Android işletim sistemini yükleyen bir ekip bunu Apple fanlarına iOS 9 diye sundular. Dit is Normaal ekibi iPhone cihazına Android 5.0 arayüzünü kurdu ve bunu da Apple fanlarına iOS 9 diye aktardı. Dit is Normaal ekibi, buna inanan Apple fanlarından ilginç geri bildirimler aldı.
    Birçok kullanıcının inandığı bu olayda Apple fanları, iOS 9 sandıkları Android 5.0’ı oldukça pratik ve akıcı buldular.

Sayfayı Paylaş