İOS Android Tabanlı Remix OS 2.0 Yayınlandı!

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    PC için geliştirilen Android tabanlı işletim sistemi Remix OS 2.0 yayınlandı. Ücretsiz olarak sunulan Remix OS 2.0 hızı ile eski bilgisayarları yeniden canlandıracak!

[​IMG]CES 2016 etkinliğinde boy gösteren Jide, Android tabanlı işletim sistemi Remix OS 2.0 sürümünü tanıtmıştı. Masaüstü ve dizüstü çözümler için geliştirilen Remix OS 2.0, sunduğu hızın yanında ücretsiz olmasıyla da dikkat çekmişti.
    Android platformundaki tüm uygulama ve oyunları işletim sistemi üzerinde çalıştırabilen Remix OS 2.0, Android-x86 Project kapsamında geliştirildi. Düşük özelliklere sahip 32 Bit sistemlerde bile hızlı bir şekilde çalışan Remix OS 2.0, bugün itibariyle ücretsiz olarak indirime sunuldu.
    Remix 2.0'ın şimdilik geliştirici sürümü yayınlanıyor. Remix 2.0 indirme linklerinde sürümün Alpha olarak görünmesi, henüz tam anlamıyla işletim sisteminin stabil çalışmama ihtimalini doğuruyor.
    Ancak kullanıcılardan gelen yorumlar şimdilik Remix 2.0'ın akıcı bir şekildeçalıştığı ve sıkıntı yaşatmadığı doğrultusunda.
    690 MB büyüklüğündeki Remix 2.0'ı indirdikten sonra Rufus yardımı ileUSB belleğinize yazdırıp yükleyebilirsiniz.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş