İOS Android 5.1.1 fabrika imaj dosyaları Nexus 7 ve Nexus 10 için yayınlandı

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [h=1]Android 5.1.1 fabrika imaj dosyaları Nexus 7 ve Nexus 10 için yayınlandı[/h]Google, yeni güncellemeleri vakit geçirmeden Nexus serisi akıllı telefon ve tablet modelleri için yayınlamaya devam ediyor.
    Google, Android işletim sistemi ile hem akıllı telefon hem de tablet pazarında lider durumda. Özellikle açık kaynak kodlu olması bu nedenle de üreticilerin özelleştirebilmesine imkan tanıması yanı sıra kullanıcı cephesinde de Google Play Store üzerinden on binlerce uygulama ve oyun desteği bu işletim sistemini rakipsiz kılıyor.
    Android işletim sistemini sayısız üretici kullanırken, Google da Nexus çatısı altında akıllı telefon ve tablet modelleri sunmakta. Son işletim sistemi sürümü Android 5.0 Lollipop ile birlikte firma Nexus 6 akıllı telefon ve Nexus 9 tablet modellerini de sunmuştu. Nexus 6’yı Motorola üretirken, Nexus 9 ise HTC tarafından üretilmekte.
    Google, Android işletim sistemini sürekli geliştirmeye devam ediyor ve yenilikler ve iyileştirmeler ile farklı sürümleri yayınlıyor. Kısa bir süre önce de Android 5.1 Lollipop’u yayınlamıştı.
    Google’ın güncellemelerini ilk alan cihazlar arasında Nexus modelleri başı çekerken, şimdi de gelen bilgilere göre Nexus 7 (2013) ve Nexus 10 tabletler için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi fabrika imaj dosyalarını yayınladı.
    Her iki tablet modelinin de Wi-Fi versiyonları için yayınlanan güncelleme LMY47V yapım numarasına sahip ve bazı performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içeriyor.
    Siz de bu tabletlere sahipseniz daha detaylı bilgiye ve dosyalara

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

ulaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş