iOS 8 Benimsenme Oranı Artıyor!

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    iOS 8 Benimsenme Oranı Artıyor!

Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 8 ve 8.1'in kullanım oranı giderek artıyor. Geçtiğimiz ay sonu yüzde 50 sınırını aşan işletim sistemi bu ay payını daha da artırmayı başardı.

[​IMG] Apple'ın tartışmalı bir başlangıç yapan mobil işletim sistemi iOS 8'in kullanım oranı giderek artıyor. Geçtiğimiz ay sonunda iOS cihazların yarısından fazlasının iOS kullandığı Apple tarafından açıklanmıştı. Yeni oranlar bu payın giderek arttığını gösteriyor.

Yüzde 60'ı gördü
    App Store erişiminden sağlanan son verilere göre mevcut iOS cihazlar arasında iOS 8'in payı Kasım ayı sonu itibarıyla yüzde 60'lara ulaşmış durumda. İşletim sisteminin Eylül ayı sonundaki oranı ise yüzde 52 olarak ölçülmüştü.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Geçen ayki sonuçları görmek görsele için tıklayın...
    Her üç cihazdan ikisi iOS 8
    Son veriler her üç iOS cihazdan ikisinin iOS 8 ve 8.1 yüklü cihazlar olduğunu ortaya koyuyor. Yeni iPhone ve iPad modellerinin iOS 8 ve 8.1 ile gelmesinin yakın gelecekte yeni sürümün kullanım oranının daha da artırmasında etkili olacağı söylenebilir. Bakalım iOS 8'in payı yeni yıla girerken ne kadar yükselmiş olacak?

Sayfayı Paylaş