İçtimai tv biss key değişti Amstrad için kesin çözüm

Konu, 'Amstrad' kısmında RizeLee53 tarafından paylaşıldı.

1. RizeLee53

RizeLee53 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Amstrad r3 serisi cihazlarda içtimai TV yi izlemek için bu yöntemi uygulayın kesin çözümdür...

İdman tv yi izlemek için yaptığımız yöntemi artık içtimai tv içinde yapacağız ...

Bu işlemi yapabilmek için 2 yöntem var isteyen TRT 1 üzerinden yapsın , isteyende TRT 3 üzerinden yapsın , bana sorarsanız tavsiyem idman tv yi TRT 1 ile yapın , İçtimai tv yide TRT 3 ile yapın , yada keyfinize göre artık birini biriyle yapın :)

Yöntem 1 ...

Biss şifresini önceden şu şekilde kaydetdiğimiz ... TRT 1 Üzerinden şu şekilde ...

PP=1FFF ID=02 CODE=100000000000000 TRT 1 kanalının üzerindeyken cihazımızın biss kaydetme bölümüne giriyoruz ve sadece mevcut TRT 1 biss şifresinin code kısmını değiştiriyoruz ...

PP=1FFF ID=02 CODE=12 12 12 12 12 12 12 12 ve bu şekilde kaydedip çıkıyoruz TRT 1 kanalının üzerinde 3 saniye bekledikten sonra İçtimai TV yi açıyoruz ve işte sorun çözüldü izleyebilirsiniz.

Yöntem 2 ...

Biss şifresini önceden şu şekilde kaydetdiğimiz ... TRT 3 Üzerinden şu şekilde ...

PP=0001 ID=0C CODE=100000000000000 TRT 3 kanalının üzerindeyken cihazımızın biss kaydetme bölümüne giriyoruz ve sadece mevcut TRT 3 biss şifresinin code kısmını değiştiriyoruz , veya yeni bir key kaydetme ilede yapabiliriz.

PP=0001 ID=0C CODE=12 12 12 12 12 12 12 12 ve bu şekilde kaydedip çıkıyoruz TRT 3 kanalının üzerinde 3 saniye bekledikten sonra İçtimai TV yi açıyoruz ve işte sorun çözüldü izleyebilirsiniz.

Eğer her hangi bir başka biss şifreli kanal açarsanız içtimai tv kapanıyor , açmak için tekrar TRT 1 veya TRT 3 kanalını açıyoruz 3 saniye bekliyoruz tekrar içtimai tv ye döndüğümüzde kanal tekrar açılıyor , bunu sadece başka bir biss şifreli kanal açtığımızda yapıyoruz , diğer normal kanalları açtığımızda bir sorun olmuyor.

Not= Unutmayın bu işlemi biss şifreli TRT 1 veya TRT 3 üzerinden yapacaksınız yani şu frekanstaki TRT 1 veya TRT 3 üzerinden 11919 V 24444

2. serdarserdar

serdarserdar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  3. taner5000

taner5000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    next 200cl için nasıl yapılacak bi bilginiz var mı bir türlü açamadım frekansı degişmeden önce rahat rahat izliodum???????????????

4. taner5000

taner5000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Next 200 cl için nasıl yapcaz..Kanalın frekansı değişmeden rahat izliodum ama değiştikten sonra ayarlıyamadım????

5. taner5000

taner5000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Next 200 cl için nasıl yapcaz..Kanalın frekansı değişmeden rahat izliodum ama değiştikten sonra ayarlıyamadım????

6. RizeLee53

RizeLee53 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Valla hocam next hakkında fazla bilgim yok , istersen Next cihazının forumuna bak , daha iyi bilgi verirler sana , ama bu yöntemi kendi cihazındada bi dene , TRT 1 kanalının biss şifresi varsa sende tabiki.

7. chamicals

chamicals Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hocam işe yaramadı valla

8. ali461

ali461 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar bunu birde sunny 7010 dci için yazarmısınız bir türlü açamadım.

9. RizeLee53

RizeLee53 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Bu başlık amstrad cihazlar içindir arkadaşlar , başka hiçbir cihazda olmaz buradaki yöntem , başlığı iyi okuyun , amstrad cihazlar için.

10. neskali

neskali Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    mavi+sarı+yeşil+menu tuşlarına sırasıyla bas biss ekranına gel sağ sol tuşlarla oraya yaz ben başka bi

yerde görmüştüm aynısını uyguladım cihazım sunny at7010 d bu arada galatasaray -madrid maçını

izledim yani çalışıyo

Sayfayı Paylaş