Hepsiburada.com Kampanyaları Genel Uyarı

Konu, 'Faydalı WEB Sayfaları ve Linkler' kısmında AYDINLANMA tarafından paylaşıldı.

1. AYDINLANMA

AYDINLANMA Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Bölüm başlığı her ne kadar faydalı web siteleri olsada faydasız bir web sitesi ile yaşadığım olayla ilgili faydalı olabilecek bir anımı sizlerle paylaşmak istedim.

Hepsi Burada.com sitesi üzerinden 25.08.2011 tarihinde yaptığım alışverişte 2 Adet Tp Link Wireless Router yerine akvaryum süsü gibi tuhaf bir ürün yolladılar. Uzunca bir bekleyiş sonucu iade onayı alarak 6 Eylül 2011 Tarihinde kendilerine ürünü geri yollamayı başardım. 7 Eylül 2011 günü Aptullah Akhancı isimli firma personeli tarafından ürünüm teslim alındı.

O günden bu yana yapılan sayısız telefon görüşmesinde en kısa sürede halledecekleri dışında bir bilgi almak maalesef mümkün olmadı. 1 ayı geçkin süredir ürünlerimi teslim etmemiş, para iadesini ne zaman yapacağını merakla beklediğim hepsiburada.com sitesinin kampanyalarına balıklama atlamadan önce bu hususları da dikkate almanızda yarar olacağını düşünüyorum. Ürününüz geldiği sürece sorun yok ama illa ki bir gün gelmeyecek, sizi insan yerine koymayacaklar, telefonlarınız cevaplanmayacak cevap alsanız sonuç alamayacaksınız. İcabında 1 aydır sabırla sinirlerinize hakim olsanız bile patlama noktanızda sırf ses tonunuz yüksek diye yüzünüze telefonu kapatacaklar...

Bunları yaşamak istiyorsanız hepsiburada.com kampanyalarını kaçırmayın derim.... Soygunburada.com, hakaretburada.com, yalandolanburada.com, paranizialipyuzunuzebakmamak.com, hepsiterbiyesiz.com gibi alan adlarını şiddetle almalarını öneririm.

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Yürü be abi kim tutar seni :)
    Bende bir anımı anlatayım 2 gün ara ile 2 adet notebook siparişi verdim ve bu ürünler hızlı gönderi ürünüydü.
    2 notebook için ayrı günlerde 2 çanta geldi ama notebook lar anca 1 hafta sonra geldi.Süper hızlı gönderi sistemine bayılıyorum açıkcası hepsiburadanın :)

3. AYDINLANMA

AYDINLANMA Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Bu ürünlerde kişiye özel stok ayırarak yolladıkları ürünlerdi. Bu Doğan'ın işleri böyle hep. D-Smart'ı yarın iade edeceğim, smile adsl'i de iptal edecektim ama 45 liraya 8 mbs net limitsiz veriyorlarmış 1 Eylül 2012'ye kadar fiyat ayarlamasından önce taahhüt verdiğim için bu durumda iptal edemedim haliyle. Yarın D-Smart iadesine ve Router almaya Çankaya'ya geleceğim. Yanına da uğruyacağım muhakkak...

4. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Uğra abi yarın dükkandayım bende:)

5. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    bilgilendirme için sağ olun ama insan birilerine çarpılacak oldumu o nasıl nasıl gerçekleşiyor

6. tayfur7118

tayfur7118 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dolandırıcı bunlar ya

7. 6xodh

6xodh Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar bende şimdi şok olmuş durumdayım ben aşağı yukarı 5 bin tl cıvarı alış veriş yaptım hiç sorun yaşamadım hatta nokıa c7 aldım 3 gün kullandım ve kullanmada sorun yaşadım ve iade ettim

Sayfayı Paylaş